Counter-Strike 2
Pappaliigan tarkoituksena on tarjota varttuneemmalle väelle mahdollisuus kilpapelaamiseen; tosissaan ja ”ei niin tosissaan ”.
Ensimmäisellä CS:GO kaudella vuonna 2020 mukana liigassa oli 8 joukkuetta. Syksyllä 2023 mukana oli yli 170 joukkuetta 15:llä sarjatasolla!
Kevään 2024 hakuaika on päättynyt ja hakemuksia saapui yli 240!!
CS2-liiga koostuu Kevät- ja Syyskaudesta per kalenterivuosi. Yhden kauden kesto on arviolta noin 3 kuukautta.
Sarjatasoja liigassa on useita, joten joukkueellenne löytyy varmasti taitotasoanne vastaava sarja. Osallistuaksenne liigaan ei tarvitse olla ammattilainen tai edes lähelle sitä.
Vaatimuksiakaan ei ole montaa, kunhan joukkueestanne löytyy vähintään viisi (5) pelaajaa ja jokainen joukkueen jäsenen ylittää pappaliigaan vaadittavan 30 ikävuoden rajan kyseisen kalenterivuoden aikana.
Löytyykö teidän joukkueenne ensi kaudelta?
Päivän pelit
Puuliukot
19.3 klo 18:00
8. Divisioona
8. Divisioona
Opetuslapset
Killander
19.3 klo 19:00
13. Divisioona
13. Divisioona
Kouhia Esports
Love Canal
19.3 klo 20:00
8. Divisioona
8. Divisioona
Helix
ASAMON
19.3 klo 20:00
12. Divisioona
12. Divisioona
KKpelit
KuskiOnTulossa
19.3 klo 20:00
15. Divisioona
15. Divisioona
Hamyt
X-MAX
19.3 klo 20:00
16. Divisioona
16. Divisioona
Vakkilan Pandat
Painvastoin
19.3 klo 20:00
17. Divisioona
17. Divisioona
Cripplers
Valitse divisioona
Mestaruussarja
1. Divisioona
2. Divisioona
3. Divisioona
4. Divisioona
5. Divisioona
6. Divisioona
7. Divisioona
8. Divisioona
9. Divisioona
10. Divisioona
11. Divisioona
12. Divisioona
13. Divisioona
14. Divisioona
15. Divisioona
16. Divisioona
17. Divisioona
18. Divisioona
19. Divisioona
20. Divisioona
1
ASM Gaming
3
2
0
1
27
5
2
TiTu
3
1
0
2
20
4
3
Elonkerjuu
3
1
0
2
13
4
4
VimesetMammutit
3
1
0
2
9
4
5
naperokaiset
3
1
1
1
-3
3
6
eu thanatos
3
0
0
3
-3
3
7
KomIgenNuGuden
3
1
1
1
-6
3
8
Mielisairaala
3
0
0
3
-12
3
9
Systemaattiset
3
0
1
2
1
2
10
Huuhkajat
3
0
1
2
-11
2
11
NAKKIVENE
3
0
1
2
-14
2
12
5anchors
3
0
2
1
-21
1
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
NAKKIVENE
1
1
1 - 1
2.3 klo 23:57
Mielisairaala
5anchors
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:42
naperokaiset
Systemaattiset
0
2
0 - 2
3.3 klo 21:54
KomIgenNuGuden
TiTu
2
0
2 - 0
3.3 klo 21:51
Huuhkajat
VimesetMammutit
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:36
Elonkerjuu
eu thanatos
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:39
ASM Gaming
Mielisairaala
1
1
1 - 1
10.3 klo 19:30
Systemaattiset
5anchors
0
2
0 - 2
10.3 klo 21:28
ASM Gaming
naperokaiset
2
0
2 - 0
10.3 klo 21:24
NAKKIVENE
KomIgenNuGuden
1
1
1 - 1
10.3 klo 21:31
TiTu
Huuhkajat
1
1
1 - 1
10.3 klo 21:38
VimesetMammutit
Elonkerjuu
1
1
1 - 1
10.3 klo 21:46
eu thanatos
TiTu
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:24
Mielisairaala
eu thanatos
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:51
Huuhkajat
VimesetMammutit
2
0
2 - 0
17.3 klo 21:46
KomIgenNuGuden
Systemaattiset
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:28
NAKKIVENE
Elonkerjuu
2
0
2 - 0
17.3 klo 21:40
5anchors
ASM Gaming
2
0
2 - 0
17.3 klo 21:13
naperokaiset
ASM Gaming
24.3 klo 20:00
Elonkerjuu
5anchors
24.3 klo 20:00
Huuhkajat
naperokaiset
24.3 klo 20:00
Systemaattiset
NAKKIVENE
24.3 klo 20:00
TiTu
Mielisairaala
24.3 klo 20:00
VimesetMammutit
KomIgenNuGuden
24.3 klo 20:00
eu thanatos
Elonkerjuu
31.3 klo 20:00
naperokaiset
Huuhkajat
31.3 klo 20:00
ASM Gaming
KomIgenNuGuden
31.3 klo 20:00
5anchors
TiTu
31.3 klo 20:00
Systemaattiset
VimesetMammutit
31.3 klo 20:00
NAKKIVENE
eu thanatos
31.3 klo 20:00
Mielisairaala
ASM Gaming
7.4 klo 20:00
KomIgenNuGuden
Elonkerjuu
7.4 klo 20:00
Huuhkajat
5anchors
7.4 klo 20:00
Mielisairaala
naperokaiset
7.4 klo 20:00
TiTu
Systemaattiset
7.4 klo 20:00
VimesetMammutit
NAKKIVENE
7.4 klo 20:00
eu thanatos
eu thanatos
14.4 klo 20:00
Systemaattiset
VimesetMammutit
14.4 klo 20:00
TiTu
NAKKIVENE
14.4 klo 20:00
5anchors
Mielisairaala
14.4 klo 20:00
ASM Gaming
KomIgenNuGuden
14.4 klo 20:00
Elonkerjuu
Huuhkajat
14.4 klo 20:00
naperokaiset
Huuhkajat
21.4 klo 20:00
KomIgenNuGuden
Elonkerjuu
21.4 klo 20:00
Mielisairaala
ASM Gaming
21.4 klo 20:00
NAKKIVENE
5anchors
21.4 klo 20:00
Systemaattiset
naperokaiset
21.4 klo 20:00
VimesetMammutit
TiTu
21.4 klo 20:00
eu thanatos
KomIgenNuGuden
28.4 klo 20:00
naperokaiset
eu thanatos
28.4 klo 20:00
VimesetMammutit
TiTu
28.4 klo 20:00
5anchors
Systemaattiset
28.4 klo 20:00
ASM Gaming
NAKKIVENE
28.4 klo 20:00
Elonkerjuu
Mielisairaala
28.4 klo 20:00
Huuhkajat
KomIgenNuGuden
5.5 klo 20:00
Mielisairaala
Huuhkajat
5.5 klo 20:00
NAKKIVENE
Elonkerjuu
5.5 klo 20:00
Systemaattiset
ASM Gaming
5.5 klo 20:00
TiTu
5anchors
5.5 klo 20:00
VimesetMammutit
naperokaiset
5.5 klo 20:00
eu thanatos
eu thanatos
12.5 klo 20:00
5anchors
Mielisairaala
12.5 klo 20:00
naperokaiset
NAKKIVENE
12.5 klo 20:00
KomIgenNuGuden
Systemaattiset
12.5 klo 20:00
Huuhkajat
TiTu
12.5 klo 20:00
Elonkerjuu
VimesetMammutit
12.5 klo 20:00
ASM Gaming
1
TEKKIN
3
2
0
1
31
5
2
silm0rsh
3
1
0
2
12
4
3
Team_jekku
3
1
0
2
10
4
4
Miemala
3
1
0
2
9
4
5
DunningKrugers
3
1
0
2
5
4
6
ROOCI
3
1
1
1
8
3
7
Vasytystactic
3
1
1
1
3
3
8
Ygy
3
0
0
3
-4
3
9
combackeSprouts
3
1
1
1
-11
3
10
Rusty Goat
3
0
1
2
9
2
11
popsiCS
3
0
2
1
-33
1
12
Yakuzaseniors
3
0
3
0
-39
0
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
Ygy
1
1
1 - 1
3.3 klo 19:23
Rusty Goat
popsiCS
0
2
0 - 2
3.3 klo 20:41
Miemala
DunningKrugers
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:47
silm0rsh
Vasytystactic
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:49
Team_jekku
Yakuzaseniors
0
2
0 - 2
3.3 klo 21:05
TEKKIN
combackeSprouts
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:26
ROOCI
Rusty Goat
0
2
0 - 2
6.3 klo 21:56
combackeSprouts
TEKKIN
1
1
1 - 1
7.3 klo 21:25
Ygy
DunningKrugers
1
1
1 - 1
10.3 klo 19:42
Miemala
ROOCI
2
0
2 - 0
10.3 klo 19:21
popsiCS
silm0rsh
2
0
2 - 0
10.3 klo 22:03
Vasytystactic
Team_jekku
2
0
2 - 0
10.3 klo 21:17
Yakuzaseniors
combackeSprouts
0
2
0 - 2
13.3 klo 21:25
TEKKIN
popsiCS
1
1
1 - 1
16.3 klo 22:48
Rusty Goat
Ygy
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:43
Team_jekku
Yakuzaseniors
0
2
0 - 2
17.3 klo 21:39
Vasytystactic
ROOCI
0
2
0 - 2
17.3 klo 21:34
DunningKrugers
Miemala
1
1
1 - 1
17.3 klo 22:04
silm0rsh
Miemala
24.3 klo 20:00
ROOCI
DunningKrugers
24.3 klo 20:00
Rusty Goat
silm0rsh
24.3 klo 20:00
Yakuzaseniors
Vasytystactic
24.3 klo 20:00
Ygy
Team_jekku
24.3 klo 20:00
combackeSprouts
TEKKIN
24.3 klo 20:00
popsiCS
ROOCI
31.3 klo 20:00
silm0rsh
Rusty Goat
31.3 klo 20:00
Miemala
TEKKIN
31.3 klo 20:00
DunningKrugers
Ygy
31.3 klo 20:00
Yakuzaseniors
combackeSprouts
31.3 klo 20:00
Vasytystactic
popsiCS
31.3 klo 20:00
Team_jekku
Miemala
7.4 klo 20:00
TEKKIN
ROOCI
7.4 klo 20:00
Rusty Goat
DunningKrugers
7.4 klo 20:00
Team_jekku
silm0rsh
7.4 klo 20:00
Ygy
Yakuzaseniors
7.4 klo 20:00
combackeSprouts
Vasytystactic
7.4 klo 20:00
popsiCS
popsiCS
14.4 klo 20:00
Yakuzaseniors
combackeSprouts
14.4 klo 20:00
Ygy
Vasytystactic
14.4 klo 20:00
DunningKrugers
Team_jekku
14.4 klo 20:00
Miemala
TEKKIN
14.4 klo 20:00
ROOCI
Rusty Goat
14.4 klo 20:00
silm0rsh
Rusty Goat
21.4 klo 20:00
TEKKIN
ROOCI
21.4 klo 20:00
Team_jekku
Miemala
21.4 klo 20:00
Vasytystactic
DunningKrugers
21.4 klo 20:00
Yakuzaseniors
silm0rsh
21.4 klo 20:00
combackeSprouts
Ygy
21.4 klo 20:00
popsiCS
TEKKIN
28.4 klo 20:00
silm0rsh
popsiCS
28.4 klo 20:00
combackeSprouts
Ygy
28.4 klo 20:00
DunningKrugers
Yakuzaseniors
28.4 klo 20:00
Miemala
Vasytystactic
28.4 klo 20:00
ROOCI
Team_jekku
28.4 klo 20:00
Rusty Goat
TEKKIN
5.5 klo 20:00
Team_jekku
Rusty Goat
5.5 klo 20:00
Vasytystactic
ROOCI
5.5 klo 20:00
Yakuzaseniors
Miemala
5.5 klo 20:00
Ygy
DunningKrugers
5.5 klo 20:00
combackeSprouts
silm0rsh
5.5 klo 20:00
popsiCS
popsiCS
12.5 klo 20:00
DunningKrugers
Team_jekku
12.5 klo 20:00
silm0rsh
Vasytystactic
12.5 klo 20:00
TEKKIN
Yakuzaseniors
12.5 klo 20:00
Rusty Goat
Ygy
12.5 klo 20:00
ROOCI
combackeSprouts
12.5 klo 20:00
Miemala
1
++ crew
3
2
0
1
19
5
2
Elake Academy
3
1
0
2
18
4
3
KALJUKOSTAJA
3
1
0
2
12
4
4
FITNESSCLUBCS
3
1
0
2
11
4
5
DnationHairline
3
1
0
2
3
4
6
Barking Boomers
3
0
0
3
4
3
7
akins
3
1
1
1
2
3
8
TURRIKALEVIT
3
0
0
3
-3
3
9
SaltyCo
3
0
1
2
-9
2
10
9533x
3
0
1
2
-12
2
11
LeveeX
3
0
1
2
-13
2
12
INTO THE PUB
3
0
3
0
-32
0
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
LeveeX
0
2
0 - 2
27.2 klo 21:01
DnationHairline
++ crew
2
0
2 - 0
3.3 klo 21:17
akins
INTO THE PUB
0
2
0 - 2
3.3 klo 21:38
FITNESSCLUBCS
KALJUKOSTAJA
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:30
Elake Academy
SaltyCo
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:39
Barking Boomers
TURRIKALEVIT
1
1
1 - 1
3.3 klo 22:07
9533x
++ crew
2
0
2 - 0
7.3 klo 21:31
9533x
FITNESSCLUBCS
1
1
1 - 1
10.3 klo 20:24
KALJUKOSTAJA
akins
2
0
2 - 0
10.3 klo 21:39
INTO THE PUB
Elake Academy
1
1
1 - 1
10.3 klo 21:30
LeveeX
DnationHairline
1
1
1 - 1
10.3 klo 21:35
SaltyCo
Barking Boomers
1
1
1 - 1
10.3 klo 21:49
TURRIKALEVIT
9533x
1
1
1 - 1
14.3 klo 21:59
akins
TURRIKALEVIT
1
1
1 - 1
15.3 klo 20:57
DnationHairline
LeveeX
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:43
FITNESSCLUBCS
SaltyCo
0
2
0 - 2
17.3 klo 21:20
Elake Academy
KALJUKOSTAJA
2
0
2 - 0
17.3 klo 21:28
INTO THE PUB
Barking Boomers
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:31
++ crew
Elake Academy
24.3 klo 20:00
TURRIKALEVIT
FITNESSCLUBCS
24.3 klo 20:00
SaltyCo
INTO THE PUB
24.3 klo 20:00
LeveeX
akins
24.3 klo 20:00
KALJUKOSTAJA
++ crew
24.3 klo 20:00
DnationHairline
9533x
24.3 klo 20:00
Barking Boomers
Barking Boomers
31.3 klo 20:00
akins
DnationHairline
31.3 klo 20:00
9533x
Elake Academy
31.3 klo 20:00
++ crew
LeveeX
31.3 klo 20:00
KALJUKOSTAJA
SaltyCo
31.3 klo 20:00
INTO THE PUB
TURRIKALEVIT
31.3 klo 20:00
FITNESSCLUBCS
++ crew
7.4 klo 20:00
FITNESSCLUBCS
Barking Boomers
7.4 klo 20:00
DnationHairline
9533x
7.4 klo 20:00
Elake Academy
akins
7.4 klo 20:00
LeveeX
KALJUKOSTAJA
7.4 klo 20:00
SaltyCo
INTO THE PUB
7.4 klo 20:00
TURRIKALEVIT
TURRIKALEVIT
14.4 klo 20:00
KALJUKOSTAJA
SaltyCo
14.4 klo 20:00
LeveeX
INTO THE PUB
14.4 klo 20:00
++ crew
FITNESSCLUBCS
14.4 klo 20:00
9533x
Elake Academy
14.4 klo 20:00
Barking Boomers
DnationHairline
14.4 klo 20:00
akins
DnationHairline
21.4 klo 20:00
Elake Academy
Barking Boomers
21.4 klo 20:00
FITNESSCLUBCS
9533x
21.4 klo 20:00
INTO THE PUB
++ crew
21.4 klo 20:00
KALJUKOSTAJA
akins
21.4 klo 20:00
SaltyCo
LeveeX
21.4 klo 20:00
TURRIKALEVIT
Elake Academy
28.4 klo 20:00
akins
TURRIKALEVIT
28.4 klo 20:00
SaltyCo
LeveeX
28.4 klo 20:00
++ crew
KALJUKOSTAJA
28.4 klo 20:00
9533x
INTO THE PUB
28.4 klo 20:00
Barking Boomers
FITNESSCLUBCS
28.4 klo 20:00
DnationHairline
Elake Academy
5.5 klo 20:00
FITNESSCLUBCS
DnationHairline
5.5 klo 20:00
INTO THE PUB
Barking Boomers
5.5 klo 20:00
KALJUKOSTAJA
9533x
5.5 klo 20:00
LeveeX
++ crew
5.5 klo 20:00
SaltyCo
akins
5.5 klo 20:00
TURRIKALEVIT
TURRIKALEVIT
12.5 klo 20:00
++ crew
FITNESSCLUBCS
12.5 klo 20:00
akins
INTO THE PUB
12.5 klo 20:00
Elake Academy
KALJUKOSTAJA
12.5 klo 20:00
DnationHairline
LeveeX
12.5 klo 20:00
Barking Boomers
SaltyCo
12.5 klo 20:00
9533x
1
Perunanpoimijat
3
2
0
1
23
5
2
ALFRED
3
2
1
0
19
4
3
Pukumiehet
3
1
0
2
15
4
4
Kommandot
3
2
1
0
10
4
5
Letukka
3
1
1
1
4
3
6
VServatores
3
1
1
1
2
3
7
NoNamePappaClub
3
0
0
3
-8
3
8
aurajyysto
3
1
2
0
-4
2
9
pinkiewinkies
3
1
2
0
-5
2
10
ULISIAT
3
0
1
2
-9
2
11
DANKKUSEXJENGI
3
1
2
0
-19
2
12
Tuu juomaa
3
0
1
2
-28
2
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
ALFRED
0
2
0 - 2
2.3 klo 21:41
pinkiewinkies
Tuu juomaa
1
1
1 - 1
3.3 klo 19:40
NoNamePappaClub
Pukumiehet
1
1
1 - 1
3.3 klo 20:54
Perunanpoimijat
aurajyysto
2
0
2 - 0
3.3 klo 20:34
DANKKUSEXJENGI
ULISIAT
1
1
1 - 1
3.3 klo 22:36
Letukka
VServatores
0
2
0 - 2
3.3 klo 21:30
Kommandot
Letukka
0
2
0 - 2
6.3 klo 21:36
VServatores
ALFRED
2
0
2 - 0
10.3 klo 20:26
DANKKUSEXJENGI
Kommandot
2
0
2 - 0
10.3 klo 20:48
aurajyysto
Perunanpoimijat
2
0
2 - 0
10.3 klo 21:16
Tuu juomaa
pinkiewinkies
0
2
0 - 2
10.3 klo 21:49
Pukumiehet
NoNamePappaClub
1
1
1 - 1
10.3 klo 22:34
ULISIAT
Kommandot
0
2
0 - 2
13.3 klo 21:31
ALFRED
DANKKUSEXJENGI
2
0
2 - 0
14.3 klo 22:08
pinkiewinkies
aurajyysto
0
2
0 - 2
14.3 klo 22:21
Letukka
VServatores
1
1
1 - 1
14.3 klo 21:28
NoNamePappaClub
Tuu juomaa
1
1
1 - 1
17.3 klo 20:31
Pukumiehet
ULISIAT
0
2
0 - 2
17.3 klo 22:00
Perunanpoimijat
DANKKUSEXJENGI
24.3 klo 20:00
Kommandot
ALFRED
24.3 klo 20:00
Letukka
pinkiewinkies
24.3 klo 20:00
Tuu juomaa
Pukumiehet
24.3 klo 20:00
ULISIAT
Perunanpoimijat
24.3 klo 20:00
VServatores
NoNamePappaClub
24.3 klo 20:00
aurajyysto
Kommandot
31.3 klo 20:00
pinkiewinkies
Letukka
31.3 klo 20:00
DANKKUSEXJENGI
NoNamePappaClub
31.3 klo 20:00
ALFRED
ULISIAT
31.3 klo 20:00
Tuu juomaa
VServatores
31.3 klo 20:00
Pukumiehet
aurajyysto
31.3 klo 20:00
Perunanpoimijat
ALFRED
7.4 klo 20:00
Perunanpoimijat
Kommandot
7.4 klo 20:00
Letukka
DANKKUSEXJENGI
7.4 klo 20:00
NoNamePappaClub
pinkiewinkies
7.4 klo 20:00
ULISIAT
Tuu juomaa
7.4 klo 20:00
VServatores
Pukumiehet
7.4 klo 20:00
aurajyysto
aurajyysto
14.4 klo 20:00
Tuu juomaa
VServatores
14.4 klo 20:00
ULISIAT
Pukumiehet
14.4 klo 20:00
ALFRED
Perunanpoimijat
14.4 klo 20:00
DANKKUSEXJENGI
NoNamePappaClub
14.4 klo 20:00
Kommandot
Letukka
14.4 klo 20:00
pinkiewinkies
Letukka
21.4 klo 20:00
NoNamePappaClub
Kommandot
21.4 klo 20:00
Perunanpoimijat
DANKKUSEXJENGI
21.4 klo 20:00
Pukumiehet
ALFRED
21.4 klo 20:00
Tuu juomaa
pinkiewinkies
21.4 klo 20:00
VServatores
ULISIAT
21.4 klo 20:00
aurajyysto
NoNamePappaClub
28.4 klo 20:00
pinkiewinkies
aurajyysto
28.4 klo 20:00
VServatores
ULISIAT
28.4 klo 20:00
ALFRED
Tuu juomaa
28.4 klo 20:00
DANKKUSEXJENGI
Pukumiehet
28.4 klo 20:00
Kommandot
Perunanpoimijat
28.4 klo 20:00
Letukka
NoNamePappaClub
5.5 klo 20:00
Perunanpoimijat
Letukka
5.5 klo 20:00
Pukumiehet
Kommandot
5.5 klo 20:00
Tuu juomaa
DANKKUSEXJENGI
5.5 klo 20:00
ULISIAT
ALFRED
5.5 klo 20:00
VServatores
pinkiewinkies
5.5 klo 20:00
aurajyysto
aurajyysto
12.5 klo 20:00
ALFRED
Perunanpoimijat
12.5 klo 20:00
pinkiewinkies
Pukumiehet
12.5 klo 20:00
NoNamePappaClub
Tuu juomaa
12.5 klo 20:00
Letukka
ULISIAT
12.5 klo 20:00
Kommandot
VServatores
12.5 klo 20:00
DANKKUSEXJENGI
1
Happiviikset
3
3
0
0
41
6
2
Imuaijat
3
2
0
1
36
5
3
fiilismiehet
3
2
0
1
25
5
4
Hamayskalkkunat
3
2
0
1
22
5
5
Minionit
3
1
0
2
10
4
6
GO Voljy
3
0
1
2
-6
2
7
Six Feet Under
3
0
1
2
-15
2
8
Un Luigi
3
0
1
2
-22
2
9
Ukkirefut
3
1
2
0
-24
2
10
Vatisproblem
3
0
2
1
-14
1
11
Eka aina ohi
3
0
2
1
-26
1
12
MatureMayhem
3
0
2
1
-27
1
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
Six Feet Under
0
2
0 - 2
28.2 klo 20:14
Imuaijat
Vatisproblem
1
1
1 - 1
28.2 klo 22:34
GO Voljy
Eka aina ohi
0
2
0 - 2
3.3 klo 21:33
fiilismiehet
Minionit
2
0
2 - 0
3.3 klo 21:30
MatureMayhem
Ukkirefut
0
2
0 - 2
3.3 klo 21:19
Happiviikset
Un Luigi
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:27
Hamayskalkkunat
Eka aina ohi
1
1
1 - 1
7.3 klo 22:23
GO Voljy
MatureMayhem
1
1
1 - 1
9.3 klo 21:52
Six Feet Under
Happiviikset
2
0
2 - 0
10.3 klo 19:17
Un Luigi
fiilismiehet
1
1
1 - 1
10.3 klo 21:48
Minionit
Imuaijat
2
0
2 - 0
10.3 klo 21:22
Ukkirefut
Hamayskalkkunat
2
0
2 - 0
10.3 klo 22:17
Vatisproblem
Un Luigi
1
1
1 - 1
17.3 klo 19:02
Imuaijat
Ukkirefut
2
0
2 - 0
17.3 klo 22:12
MatureMayhem
Vatisproblem
0
2
0 - 2
17.3 klo 22:12
Happiviikset
Six Feet Under
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:55
Minionit
Hamayskalkkunat
2
0
2 - 0
17.3 klo 21:33
Eka aina ohi
GO Voljy
0
2
0 - 2
17.3 klo 22:02
fiilismiehet
GO Voljy
24.3 klo 20:00
Hamayskalkkunat
Eka aina ohi
24.3 klo 20:00
Happiviikset
fiilismiehet
24.3 klo 20:00
Six Feet Under
Minionit
24.3 klo 20:00
Ukkirefut
MatureMayhem
24.3 klo 20:00
Un Luigi
Imuaijat
24.3 klo 20:00
Vatisproblem
Hamayskalkkunat
31.3 klo 20:00
fiilismiehet
Happiviikset
31.3 klo 20:00
GO Voljy
Imuaijat
31.3 klo 20:00
Eka aina ohi
Ukkirefut
31.3 klo 20:00
Six Feet Under
Un Luigi
31.3 klo 20:00
Minionit
Vatisproblem
31.3 klo 20:00
MatureMayhem
GO Voljy
7.4 klo 20:00
Imuaijat
Hamayskalkkunat
7.4 klo 20:00
Happiviikset
Eka aina ohi
7.4 klo 20:00
MatureMayhem
fiilismiehet
7.4 klo 20:00
Ukkirefut
Six Feet Under
7.4 klo 20:00
Un Luigi
Minionit
7.4 klo 20:00
Vatisproblem
Vatisproblem
14.4 klo 20:00
Six Feet Under
Un Luigi
14.4 klo 20:00
Ukkirefut
Minionit
14.4 klo 20:00
Eka aina ohi
MatureMayhem
14.4 klo 20:00
GO Voljy
Imuaijat
14.4 klo 20:00
Hamayskalkkunat
Happiviikset
14.4 klo 20:00
fiilismiehet
Happiviikset
21.4 klo 20:00
Imuaijat
Hamayskalkkunat
21.4 klo 20:00
MatureMayhem
GO Voljy
21.4 klo 20:00
Minionit
Eka aina ohi
21.4 klo 20:00
Six Feet Under
fiilismiehet
21.4 klo 20:00
Un Luigi
Ukkirefut
21.4 klo 20:00
Vatisproblem
Imuaijat
28.4 klo 20:00
fiilismiehet
Vatisproblem
28.4 klo 20:00
Un Luigi
Ukkirefut
28.4 klo 20:00
Eka aina ohi
Six Feet Under
28.4 klo 20:00
GO Voljy
Minionit
28.4 klo 20:00
Hamayskalkkunat
MatureMayhem
28.4 klo 20:00
Happiviikset
Imuaijat
5.5 klo 20:00
MatureMayhem
Happiviikset
5.5 klo 20:00
Minionit
Hamayskalkkunat
5.5 klo 20:00
Six Feet Under
GO Voljy
5.5 klo 20:00
Ukkirefut
Eka aina ohi
5.5 klo 20:00
Un Luigi
fiilismiehet
5.5 klo 20:00
Vatisproblem
Vatisproblem
12.5 klo 20:00
Eka aina ohi
MatureMayhem
12.5 klo 20:00
fiilismiehet
Minionit
12.5 klo 20:00
Imuaijat
Six Feet Under
12.5 klo 20:00
Happiviikset
Ukkirefut
12.5 klo 20:00
Hamayskalkkunat
Un Luigi
12.5 klo 20:00
GO Voljy
1
Team Manta
4
3
0
1
46
7
2
Ahtaajat
4
3
0
1
32
7
3
LiveFreeOrDie
4
2
0
2
25
6
4
hiiva hiipii
4
2
0
2
17
6
5
MYLLYVERKKARIT
4
2
1
1
10
5
6
X-XL
4
1
2
1
-2
3
7
CSeniilit
4
0
1
3
-8
3
8
skove
4
1
2
1
-18
3
9
Team UNiFiED
4
1
2
1
-20
3
10
X-HAMSTER
4
1
2
1
-23
3
11
BunnyGONE
4
0
2
2
-30
2
12
LOYLY
4
0
4
0
-29
0
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
X-XL
1
1
1 - 1
22.2 klo 20:27
CSeniilit
Team UNiFiED
0
2
0 - 2
25.2 klo 20:33
LiveFreeOrDie
Ahtaajat
2
0
2 - 0
25.2 klo 21:29
skove
Team Manta
1
1
1 - 1
25.2 klo 22:10
MYLLYVERKKARIT
X-HAMSTER
2
0
2 - 0
25.2 klo 22:00
LOYLY
hiiva hiipii
2
0
2 - 0
25.2 klo 21:30
BunnyGONE
LiveFreeOrDie
1
1
1 - 1
27.2 klo 20:57
X-HAMSTER
LOYLY
0
2
0 - 2
29.2 klo 20:34
X-XL
CSeniilit
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:24
hiiva hiipii
skove
0
2
0 - 2
3.3 klo 21:27
Team Manta
MYLLYVERKKARIT
0
2
0 - 2
3.3 klo 21:59
Team UNiFiED
Ahtaajat
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:36
BunnyGONE
hiiva hiipii
2
0
2 - 0
5.3 klo 20:25
LOYLY
CSeniilit
0
2
0 - 2
5.3 klo 21:39
Ahtaajat
Team UNiFiED
0
2
0 - 2
7.3 klo 21:18
Team Manta
X-HAMSTER
0
2
0 - 2
10.3 klo 21:44
MYLLYVERKKARIT
X-XL
0
2
0 - 2
10.3 klo 21:59
LiveFreeOrDie
BunnyGONE
0
2
0 - 2
10.3 klo 21:28
skove
skove
1
1
1 - 1
15.3 klo 21:35
Team UNiFiED
LiveFreeOrDie
1
1
1 - 1
17.3 klo 20:17
hiiva hiipii
BunnyGONE
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:46
CSeniilit
Ahtaajat
2
0
2 - 0
17.3 klo 21:42
LOYLY
Team Manta
2
0
2 - 0
17.3 klo 21:40
X-HAMSTER
MYLLYVERKKARIT
2
0
2 - 0
17.3 klo 21:37
X-XL
LiveFreeOrDie
24.3 klo 19:00
Ahtaajat
CSeniilit
24.3 klo 20:00
skove
LOYLY
24.3 klo 20:00
BunnyGONE
X-HAMSTER
24.3 klo 20:00
Team UNiFiED
X-XL
24.3 klo 20:00
Team Manta
hiiva hiipii
24.3 klo 20:00
MYLLYVERKKARIT
Ahtaajat
31.3 klo 20:00
MYLLYVERKKARIT
CSeniilit
31.3 klo 20:00
LOYLY
BunnyGONE
31.3 klo 20:00
LiveFreeOrDie
skove
31.3 klo 20:00
X-HAMSTER
Team UNiFiED
31.3 klo 20:00
X-XL
Team Manta
31.3 klo 20:00
hiiva hiipii
hiiva hiipii
7.4 klo 20:00
Team UNiFiED
X-XL
7.4 klo 20:00
X-HAMSTER
Team Manta
7.4 klo 20:00
Ahtaajat
MYLLYVERKKARIT
7.4 klo 20:00
BunnyGONE
LiveFreeOrDie
7.4 klo 20:00
CSeniilit
LOYLY
7.4 klo 20:00
skove
LOYLY
14.4 klo 20:00
LiveFreeOrDie
CSeniilit
14.4 klo 20:00
MYLLYVERKKARIT
BunnyGONE
14.4 klo 20:00
Team Manta
Ahtaajat
14.4 klo 20:00
Team UNiFiED
skove
14.4 klo 20:00
X-XL
X-HAMSTER
14.4 klo 20:00
hiiva hiipii
LiveFreeOrDie
21.4 klo 20:00
skove
hiiva hiipii
21.4 klo 20:00
X-XL
X-HAMSTER
21.4 klo 20:00
Ahtaajat
Team UNiFiED
21.4 klo 20:00
BunnyGONE
Team Manta
21.4 klo 20:00
CSeniilit
MYLLYVERKKARIT
21.4 klo 20:00
LOYLY
LiveFreeOrDie
28.4 klo 20:00
MYLLYVERKKARIT
LOYLY
28.4 klo 20:00
Team Manta
CSeniilit
28.4 klo 20:00
Team UNiFiED
BunnyGONE
28.4 klo 20:00
X-HAMSTER
Ahtaajat
28.4 klo 20:00
X-XL
skove
28.4 klo 20:00
hiiva hiipii
hiiva hiipii
5.5 klo 20:00
Ahtaajat
MYLLYVERKKARIT
5.5 klo 20:00
skove
Team Manta
5.5 klo 20:00
LiveFreeOrDie
Team UNiFiED
5.5 klo 20:00
LOYLY
X-HAMSTER
5.5 klo 20:00
CSeniilit
X-XL
5.5 klo 20:00
BunnyGONE
1
HuoliSuutelu
4
3
0
1
29
7
2
LAPLAND GAMING
4
2
0
2
34
6
3
Old But Gold
4
2
0
2
25
6
4
Virne
4
2
1
1
7
5
5
KYROE eSports
4
1
1
2
7
4
6
Meloni Ja Kana
4
1
1
2
0
4
7
HelppoCS
4
0
1
3
-1
3
8
rectumworms
4
0
1
3
-5
3
9
cM Esports
4
0
1
3
-19
3
10
OnMyLevel
4
0
1
3
-23
3
11
CAVE Gaming
4
0
2
2
-24
2
12
RonttaCS
4
0
2
2
-30
2
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
cM Esports
1
1
1 - 1
25.2 klo 20:24
HelppoCS
RonttaCS
1
1
1 - 1
25.2 klo 20:49
KYROE eSports
CAVE Gaming
1
1
1 - 1
25.2 klo 21:20
rectumworms
Old But Gold
1
1
1 - 1
25.2 klo 21:20
Meloni Ja Kana
OnMyLevel
0
2
0 - 2
25.2 klo 21:22
LAPLAND GAMING
Virne
1
1
1 - 1
25.2 klo 21:55
HuoliSuutelu
LAPLAND GAMING
1
1
1 - 1
27.2 klo 21:58
RonttaCS
CAVE Gaming
1
1
1 - 1
3.3 klo 19:45
HelppoCS
KYROE eSports
0
2
0 - 2
3.3 klo 19:37
Virne
rectumworms
0
2
0 - 2
3.3 klo 21:59
Old But Gold
Meloni Ja Kana
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:44
OnMyLevel
HuoliSuutelu
2
0
2 - 0
3.3 klo 21:35
cM Esports
RonttaCS
0
2
0 - 2
5.3 klo 21:37
Meloni Ja Kana
Virne
0
2
0 - 2
6.3 klo 21:32
LAPLAND GAMING
cM Esports
1
1
1 - 1
10.3 klo 20:42
KYROE eSports
OnMyLevel
1
1
1 - 1
10.3 klo 21:10
Old But Gold
HelppoCS
1
1
1 - 1
10.3 klo 22:21
rectumworms
HuoliSuutelu
2
0
2 - 0
10.3 klo 22:19
CAVE Gaming
Meloni Ja Kana
0
2
0 - 2
12.3 klo 22:05
Virne
Old But Gold
2
0
2 - 0
14.3 klo 21:19
RonttaCS
CAVE Gaming
0
2
0 - 2
17.3 klo 20:00
KYROE eSports
HelppoCS
0
2
0 - 2
17.3 klo 21:25
HuoliSuutelu
rectumworms
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:29
OnMyLevel
LAPLAND GAMING
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:35
cM Esports
HuoliSuutelu
24.3 klo 20:00
rectumworms
KYROE eSports
24.3 klo 20:00
HelppoCS
LAPLAND GAMING
24.3 klo 20:00
CAVE Gaming
RonttaCS
24.3 klo 20:00
OnMyLevel
Virne
24.3 klo 20:00
Old But Gold
cM Esports
24.3 klo 20:00
Meloni Ja Kana
CAVE Gaming
31.3 klo 20:00
Meloni Ja Kana
HuoliSuutelu
31.3 klo 20:00
KYROE eSports
HelppoCS
31.3 klo 20:00
LAPLAND GAMING
rectumworms
31.3 klo 20:00
RonttaCS
OnMyLevel
31.3 klo 20:00
Virne
Old But Gold
31.3 klo 20:00
cM Esports
cM Esports
7.4 klo 20:00
OnMyLevel
Virne
7.4 klo 20:00
RonttaCS
Old But Gold
7.4 klo 20:00
CAVE Gaming
Meloni Ja Kana
7.4 klo 20:00
HelppoCS
LAPLAND GAMING
7.4 klo 20:00
HuoliSuutelu
KYROE eSports
7.4 klo 20:00
rectumworms
KYROE eSports
14.4 klo 20:00
LAPLAND GAMING
HuoliSuutelu
14.4 klo 20:00
Meloni Ja Kana
HelppoCS
14.4 klo 20:00
Old But Gold
CAVE Gaming
14.4 klo 20:00
OnMyLevel
rectumworms
14.4 klo 20:00
Virne
RonttaCS
14.4 klo 20:00
cM Esports
LAPLAND GAMING
21.4 klo 20:00
rectumworms
cM Esports
21.4 klo 20:00
Virne
RonttaCS
21.4 klo 20:00
CAVE Gaming
OnMyLevel
21.4 klo 20:00
HelppoCS
Old But Gold
21.4 klo 20:00
HuoliSuutelu
Meloni Ja Kana
21.4 klo 20:00
KYROE eSports
LAPLAND GAMING
28.4 klo 20:00
Meloni Ja Kana
KYROE eSports
28.4 klo 20:00
Old But Gold
HuoliSuutelu
28.4 klo 20:00
OnMyLevel
HelppoCS
28.4 klo 20:00
RonttaCS
CAVE Gaming
28.4 klo 20:00
Virne
rectumworms
28.4 klo 20:00
cM Esports
cM Esports
5.5 klo 20:00
CAVE Gaming
Meloni Ja Kana
5.5 klo 20:00
rectumworms
Old But Gold
5.5 klo 20:00
LAPLAND GAMING
OnMyLevel
5.5 klo 20:00
KYROE eSports
RonttaCS
5.5 klo 20:00
HuoliSuutelu
Virne
5.5 klo 20:00
HelppoCS
1
hankocs
4
3
0
1
40
7
2
Hinaajat
4
3
0
1
39
7
3
HfH gaming
4
2
0
2
28
6
4
Slow Frogs
4
2
0
2
26
6
5
MUSAT PAAL
4
1
1
2
-2
4
6
TundraTnT
4
1
1
2
-6
4
7
Avaa Vessa
4
1
2
1
-12
3
8
bololoo
4
0
1
3
-15
3
9
Turun ABC
4
1
2
1
-18
3
10
Flemarin Liekit
4
0
2
2
-23
2
11
Monkey Esports
4
0
2
2
-27
2
12
Uros
4
0
3
1
-30
1
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
Turun ABC
0
2
0 - 2
25.2 klo 19:33
Hinaajat
Avaa Vessa
0
2
0 - 2
25.2 klo 21:38
hankocs
Slow Frogs
2
0
2 - 0
25.2 klo 21:11
Monkey Esports
TundraTnT
1
1
1 - 1
25.2 klo 21:57
MUSAT PAAL
Uros
0
2
0 - 2
25.2 klo 21:20
HfH gaming
bololoo
1
1
1 - 1
25.2 klo 21:31
Flemarin Liekit
Hinaajat
2
0
2 - 0
3.3 klo 20:51
Uros
hankocs
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:51
Slow Frogs
Monkey Esports
0
2
0 - 2
3.3 klo 21:29
TundraTnT
MUSAT PAAL
0
2
0 - 2
3.3 klo 21:35
Turun ABC
HfH gaming
2
0
2 - 0
3.3 klo 21:28
bololoo
Avaa Vessa
2
0
2 - 0
3.3 klo 22:42
Flemarin Liekit
Flemarin Liekit
0
2
0 - 2
4.3 klo 19:22
hankocs
Uros
0
2
0 - 2
10.3 klo 19:41
MUSAT PAAL
Turun ABC
1
1
1 - 1
10.3 klo 21:19
Monkey Esports
bololoo
1
1
1 - 1
10.3 klo 21:32
Hinaajat
TundraTnT
1
1
1 - 1
10.3 klo 21:28
Slow Frogs
HfH gaming
1
1
1 - 1
10.3 klo 23:36
Avaa Vessa
Flemarin Liekit
1
1
1 - 1
14.3 klo 20:37
HfH gaming
Avaa Vessa
0
2
0 - 2
15.3 klo 23:12
Hinaajat
Slow Frogs
2
0
2 - 0
17.3 klo 19:47
Turun ABC
hankocs
2
0
2 - 0
17.3 klo 20:27
TundraTnT
MUSAT PAAL
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:18
bololoo
Monkey Esports
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:41
Uros
Hinaajat
20.3 klo 19:00
Flemarin Liekit
HfH gaming
24.3 klo 20:00
hankocs
MUSAT PAAL
24.3 klo 20:00
Avaa Vessa
Turun ABC
24.3 klo 20:00
TundraTnT
Uros
24.3 klo 20:00
Slow Frogs
bololoo
24.3 klo 20:00
Monkey Esports
Avaa Vessa
31.3 klo 20:00
Monkey Esports
HfH gaming
31.3 klo 20:00
Hinaajat
Flemarin Liekit
31.3 klo 20:00
MUSAT PAAL
hankocs
31.3 klo 20:00
Turun ABC
TundraTnT
31.3 klo 20:00
Uros
Slow Frogs
31.3 klo 20:00
bololoo
bololoo
7.4 klo 20:00
TundraTnT
Uros
7.4 klo 20:00
Turun ABC
Slow Frogs
7.4 klo 20:00
Avaa Vessa
Monkey Esports
7.4 klo 20:00
Flemarin Liekit
MUSAT PAAL
7.4 klo 20:00
HfH gaming
Hinaajat
7.4 klo 20:00
hankocs
Hinaajat
14.4 klo 20:00
MUSAT PAAL
HfH gaming
14.4 klo 20:00
Monkey Esports
Flemarin Liekit
14.4 klo 20:00
Slow Frogs
Avaa Vessa
14.4 klo 20:00
TundraTnT
hankocs
14.4 klo 20:00
Uros
Turun ABC
14.4 klo 20:00
bololoo
MUSAT PAAL
21.4 klo 20:00
hankocs
bololoo
21.4 klo 20:00
Uros
Turun ABC
21.4 klo 20:00
Avaa Vessa
TundraTnT
21.4 klo 20:00
Flemarin Liekit
Slow Frogs
21.4 klo 20:00
HfH gaming
Monkey Esports
21.4 klo 20:00
Hinaajat
MUSAT PAAL
28.4 klo 20:00
Monkey Esports
Hinaajat
28.4 klo 20:00
Slow Frogs
HfH gaming
28.4 klo 20:00
TundraTnT
Flemarin Liekit
28.4 klo 20:00
Turun ABC
Avaa Vessa
28.4 klo 20:00
Uros
hankocs
28.4 klo 20:00
bololoo
bololoo
5.5 klo 20:00
Avaa Vessa
Monkey Esports
5.5 klo 20:00
hankocs
Slow Frogs
5.5 klo 20:00
MUSAT PAAL
TundraTnT
5.5 klo 20:00
Hinaajat
Turun ABC
5.5 klo 20:00
HfH gaming
Uros
5.5 klo 20:00
Flemarin Liekit
1
TUUHEE
4
3
1
0
30
6
2
Love Canal
4
3
1
0
23
6
3
VellunPitoplvlu
4
2
0
2
6
6
4
peli kaverit
4
2
1
1
22
5
5
Helix
4
2
1
1
12
5
6
Nitropeek
4
1
0
3
4
5
7
Puuliukot
4
1
1
2
4
4
8
Opetuslapset
4
1
1
2
0
4
9
KokoRahalla
4
0
2
2
-19
2
10
KorsonPallo
4
0
2
2
-21
2
11
LauttaTiikerit
4
0
2
2
-24
2
12
Mayrakoirat
4
0
3
1
-37
1
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
Opetuslapset
0
2
0 - 2
20.2 klo 21:34
Love Canal
TUUHEE
2
0
2 - 0
22.2 klo 20:47
KorsonPallo
Helix
0
2
0 - 2
22.2 klo 22:27
peli kaverit
Puuliukot
1
1
1 - 1
23.2 klo 21:56
LauttaTiikerit
VellunPitoplvlu
2
0
2 - 0
24.2 klo 21:52
KokoRahalla
Nitropeek
2
0
2 - 0
25.2 klo 22:32
Mayrakoirat
peli kaverit
1
1
1 - 1
26.2 klo 22:40
Nitropeek
LauttaTiikerit
0
2
0 - 2
29.2 klo 20:43
TUUHEE
Love Canal
2
0
2 - 0
29.2 klo 21:35
Puuliukot
Helix
1
1
1 - 1
1.3 klo 21:55
KokoRahalla
Mayrakoirat
1
1
1 - 1
3.3 klo 20:35
Opetuslapset
KorsonPallo
1
1
1 - 1
3.3 klo 20:27
VellunPitoplvlu
KorsonPallo
0
2
0 - 2
5.3 klo 21:36
Helix
VellunPitoplvlu
1
1
1 - 1
7.3 klo 20:31
LauttaTiikerit
TUUHEE
0
2
0 - 2
7.3 klo 21:44
Love Canal
KokoRahalla
0
2
0 - 2
8.3 klo 23:19
peli kaverit
Puuliukot
2
0
2 - 0
10.3 klo 21:28
Mayrakoirat
Opetuslapset
1
1
1 - 1
10.3 klo 21:37
Nitropeek
Helix
2
0
2 - 0
11.3 klo 21:19
LauttaTiikerit
Mayrakoirat
0
2
0 - 2
12.3 klo 20:04
TUUHEE
Nitropeek
1
1
1 - 1
14.3 klo 22:14
Puuliukot
KokoRahalla
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:33
KorsonPallo
peli kaverit
0
2
0 - 2
17.3 klo 21:37
Opetuslapset
Love Canal
0
2
0 - 2
17.3 klo 22:26
VellunPitoplvlu
Puuliukot
19.3 klo 18:00
Opetuslapset
Love Canal
19.3 klo 20:00
Helix
TUUHEE
20.3 klo 20:30
Nitropeek
KorsonPallo
24.3 klo 20:00
peli kaverit
LauttaTiikerit
24.3 klo 20:00
KokoRahalla
VellunPitoplvlu
24.3 klo 20:00
Mayrakoirat
Helix
31.3 klo 20:00
Mayrakoirat
KorsonPallo
31.3 klo 20:00
LauttaTiikerit
KokoRahalla
31.3 klo 20:00
Love Canal
peli kaverit
31.3 klo 20:00
Puuliukot
Opetuslapset
31.3 klo 20:00
TUUHEE
Nitropeek
31.3 klo 20:00
VellunPitoplvlu
VellunPitoplvlu
7.4 klo 20:00
Opetuslapset
TUUHEE
7.4 klo 20:00
Puuliukot
Nitropeek
7.4 klo 20:00
Helix
Mayrakoirat
7.4 klo 20:00
KokoRahalla
Love Canal
7.4 klo 20:00
KorsonPallo
LauttaTiikerit
7.4 klo 20:00
peli kaverit
LauttaTiikerit
14.4 klo 20:00
Love Canal
KorsonPallo
14.4 klo 20:00
Mayrakoirat
KokoRahalla
14.4 klo 20:00
Nitropeek
Helix
14.4 klo 20:00
Opetuslapset
peli kaverit
14.4 klo 20:00
TUUHEE
Puuliukot
14.4 klo 20:00
VellunPitoplvlu
Love Canal
21.4 klo 20:00
peli kaverit
VellunPitoplvlu
21.4 klo 20:00
TUUHEE
Puuliukot
21.4 klo 20:00
Helix
Opetuslapset
21.4 klo 20:00
KokoRahalla
Nitropeek
21.4 klo 20:00
KorsonPallo
Mayrakoirat
21.4 klo 20:00
LauttaTiikerit
Love Canal
28.4 klo 20:00
Mayrakoirat
LauttaTiikerit
28.4 klo 20:00
Nitropeek
KorsonPallo
28.4 klo 20:00
Opetuslapset
KokoRahalla
28.4 klo 20:00
Puuliukot
Helix
28.4 klo 20:00
TUUHEE
peli kaverit
28.4 klo 20:00
VellunPitoplvlu
VellunPitoplvlu
5.5 klo 20:00
Helix
Mayrakoirat
5.5 klo 20:00
peli kaverit
Nitropeek
5.5 klo 20:00
Love Canal
Opetuslapset
5.5 klo 20:00
LauttaTiikerit
Puuliukot
5.5 klo 20:00
KorsonPallo
TUUHEE
5.5 klo 20:00
KokoRahalla
1
Old Gunz
5
4
0
1
58
9
2
HPL
4
3
0
1
33
7
3
PKP
4
2
0
2
15
6
4
Letkujenkka
4
2
1
1
12
5
5
Valoiz
4
1
0
3
8
5
6
Tammela Boomers
4
2
1
1
2
5
7
KYNYLIHIS
4
1
1
2
13
4
8
Team Krakadil
5
1
2
2
-12
4
9
Bobers NextDoor
5
0
2
3
-27
3
10
tunnetarkkuus
4
0
2
2
-27
2
11
XiiX
4
0
3
1
-31
1
12
Torkyministerio
5
0
4
1
-44
1
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
Torkyministerio
0
2
0 - 2
21.2 klo 21:15
Letkujenkka
Valoiz
1
1
1 - 1
22.2 klo 21:46
KYNYLIHIS
Team Krakadil
0
2
0 - 2
25.2 klo 19:38
Old Gunz
Tammela Boomers
0
2
0 - 2
25.2 klo 21:47
PKP
XiiX
0
2
0 - 2
25.2 klo 21:30
HPL
Bobers NextDoor
1
1
1 - 1
25.2 klo 21:56
tunnetarkkuus
Letkujenkka
0
2
0 - 2
26.2 klo 21:39
Valoiz
Old Gunz
2
0
2 - 0
28.2 klo 21:25
Torkyministerio
tunnetarkkuus
0
2
0 - 2
28.2 klo 22:28
Tammela Boomers
PKP
1
1
1 - 1
3.3 klo 19:28
Team Krakadil
Bobers NextDoor
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:19
HPL
KYNYLIHIS
2
0
2 - 0
3.3 klo 21:38
XiiX
Valoiz
1
1
1 - 1
6.3 klo 21:48
Old Gunz
Torkyministerio
0
2
0 - 2
7.3 klo 21:36
PKP
HPL
2
0
2 - 0
8.3 klo 22:32
tunnetarkkuus
KYNYLIHIS
1
1
1 - 1
9.3 klo 21:36
Bobers NextDoor
Team Krakadil
0
2
0 - 2
10.3 klo 21:16
Tammela Boomers
XiiX
1
1
1 - 1
10.3 klo 21:53
Letkujenkka
Tammela Boomers
1
1
1 - 1
11.3 klo 21:40
Torkyministerio
Bobers NextDoor
0
2
0 - 2
14.3 klo 21:22
Letkujenkka
PKP
1
1
1 - 1
17.3 klo 20:40
Valoiz
tunnetarkkuus
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:35
Team Krakadil
HPL
2
0
2 - 0
17.3 klo 22:05
KYNYLIHIS
Old Gunz
2
0
2 - 0
17.3 klo 21:32
XiiX
Old Gunz
2
0
2 - 0
18.3 klo 21:45
Bobers NextDoor
Torkyministerio
0
2
0 - 2
18.3 klo 21:48
Team Krakadil
Valoiz
20.3 klo 21:00
Tammela Boomers
KYNYLIHIS
24.3 klo 20:00
tunnetarkkuus
Letkujenkka
24.3 klo 20:00
HPL
XiiX
24.3 klo 20:00
PKP
Bobers NextDoor
31.3 klo 20:00
PKP
KYNYLIHIS
31.3 klo 20:00
Letkujenkka
HPL
31.3 klo 20:00
Old Gunz
tunnetarkkuus
31.3 klo 20:00
Torkyministerio
Team Krakadil
31.3 klo 20:00
Valoiz
Tammela Boomers
31.3 klo 20:00
XiiX
XiiX
7.4 klo 20:00
Team Krakadil
Valoiz
7.4 klo 20:00
Torkyministerio
Tammela Boomers
7.4 klo 20:00
Bobers NextDoor
PKP
7.4 klo 20:00
HPL
Old Gunz
7.4 klo 20:00
KYNYLIHIS
Letkujenkka
7.4 klo 20:00
tunnetarkkuus
Letkujenkka
14.4 klo 20:00
Old Gunz
KYNYLIHIS
14.4 klo 20:00
PKP
HPL
14.4 klo 20:00
Tammela Boomers
Bobers NextDoor
14.4 klo 20:00
Team Krakadil
tunnetarkkuus
14.4 klo 20:00
Valoiz
Torkyministerio
14.4 klo 20:00
XiiX
Old Gunz
21.4 klo 20:00
tunnetarkkuus
XiiX
21.4 klo 20:00
Valoiz
Torkyministerio
21.4 klo 20:00
Bobers NextDoor
Team Krakadil
21.4 klo 20:00
HPL
Tammela Boomers
21.4 klo 20:00
KYNYLIHIS
PKP
21.4 klo 20:00
Letkujenkka
Old Gunz
28.4 klo 20:00
PKP
Letkujenkka
28.4 klo 20:00
Tammela Boomers
KYNYLIHIS
28.4 klo 20:00
Team Krakadil
HPL
28.4 klo 20:00
Torkyministerio
Bobers NextDoor
28.4 klo 20:00
Valoiz
tunnetarkkuus
28.4 klo 20:00
XiiX
XiiX
5.5 klo 20:00
Bobers NextDoor
PKP
5.5 klo 20:00
tunnetarkkuus
Tammela Boomers
5.5 klo 20:00
Old Gunz
Team Krakadil
5.5 klo 20:00
Letkujenkka
Torkyministerio
5.5 klo 20:00
KYNYLIHIS
Valoiz
5.5 klo 20:00
HPL
1
tio sma moppepo
5
4
1
0
33
8
2
Pirkka Esports
5
3
1
1
31
7
3
KUUDESPELAAJA
5
3
1
1
28
7
4
Ponteva
5
3
1
1
21
7
5
HiGi
5
3
1
1
5
7
6
Kuppe Nillittaa
5
3
2
0
25
6
7
Ready2Take
5
2
2
1
16
5
8
OldFarts2
5
2
2
1
0
5
9
BIGMOVES
5
1
2
2
-17
4
10
UGARNIT
5
1
3
1
-23
3
11
Maenfight
5
0
4
1
-36
1
12
Mursuvirvelit
5
0
5
0
-83
0
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
UGARNIT
0
2
0 - 2
18.2 klo 18:55
HiGi
Pirkka Esports
2
0
2 - 0
18.2 klo 19:37
Maenfight
BIGMOVES
0
2
0 - 2
18.2 klo 21:40
tio sma moppepo
OldFarts2
2
0
2 - 0
18.2 klo 22:02
Mursuvirvelit
Ponteva
2
0
2 - 0
18.2 klo 21:46
Kuppe Nillittaa
Ready2Take
0
2
0 - 2
18.2 klo 21:28
KUUDESPELAAJA
BIGMOVES
1
1
1 - 1
21.2 klo 22:31
HiGi
tio sma moppepo
2
0
2 - 0
22.2 klo 21:46
OldFarts2
Kuppe Nillittaa
2
0
2 - 0
24.2 klo 21:20
Ready2Take
Mursuvirvelit
0
2
0 - 2
25.2 klo 21:40
Pirkka Esports
Maenfight
0
2
0 - 2
25.2 klo 22:05
Ponteva
KUUDESPELAAJA
2
0
2 - 0
25.2 klo 21:32
UGARNIT
HiGi
0
2
0 - 2
1.3 klo 22:24
tio sma moppepo
Ready2Take
2
0
2 - 0
3.3 klo 20:27
Maenfight
Ponteva
2
0
2 - 0
3.3 klo 21:20
Mursuvirvelit
UGARNIT
0
2
0 - 2
3.3 klo 21:31
Kuppe Nillittaa
Pirkka Esports
2
0
2 - 0
3.3 klo 21:47
OldFarts2
KUUDESPELAAJA
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:27
BIGMOVES
Maenfight
1
1
1 - 1
8.3 klo 21:43
UGARNIT
BIGMOVES
0
2
0 - 2
8.3 klo 22:24
Kuppe Nillittaa
HiGi
2
0
2 - 0
10.3 klo 23:00
KUUDESPELAAJA
tio sma moppepo
2
0
2 - 0
10.3 klo 21:43
Pirkka Esports
OldFarts2
2
0
2 - 0
10.3 klo 21:36
Ponteva
Mursuvirvelit
0
2
0 - 2
10.3 klo 18:52
Ready2Take
KUUDESPELAAJA
2
0
2 - 0
14.3 klo 21:18
tio sma moppepo
Kuppe Nillittaa
0
2
0 - 2
17.3 klo 22:07
HiGi
Maenfight
0
2
0 - 2
17.3 klo 21:29
BIGMOVES
Ponteva
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:48
Pirkka Esports
Ready2Take
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:39
OldFarts2
UGARNIT
2
0
2 - 0
17.3 klo 21:45
Mursuvirvelit
HiGi
20.3 klo 19:00
Maenfight
BIGMOVES
24.3 klo 20:00
Mursuvirvelit
KUUDESPELAAJA
24.3 klo 20:00
Kuppe Nillittaa
tio sma moppepo
24.3 klo 20:00
Ponteva
Pirkka Esports
24.3 klo 20:00
Ready2Take
OldFarts2
24.3 klo 20:00
UGARNIT
UGARNIT
31.3 klo 20:00
Pirkka Esports
Ready2Take
31.3 klo 20:00
Ponteva
OldFarts2
31.3 klo 20:00
BIGMOVES
Mursuvirvelit
31.3 klo 20:00
HiGi
Maenfight
31.3 klo 20:00
KUUDESPELAAJA
Kuppe Nillittaa
31.3 klo 20:00
tio sma moppepo
Kuppe Nillittaa
7.4 klo 20:00
Maenfight
KUUDESPELAAJA
7.4 klo 20:00
Mursuvirvelit
HiGi
7.4 klo 20:00
OldFarts2
BIGMOVES
7.4 klo 20:00
Pirkka Esports
tio sma moppepo
7.4 klo 20:00
Ready2Take
Ponteva
7.4 klo 20:00
UGARNIT
Maenfight
14.4 klo 20:00
tio sma moppepo
UGARNIT
14.4 klo 20:00
Ready2Take
Ponteva
14.4 klo 20:00
BIGMOVES
Pirkka Esports
14.4 klo 20:00
HiGi
OldFarts2
14.4 klo 20:00
KUUDESPELAAJA
Mursuvirvelit
14.4 klo 20:00
Kuppe Nillittaa
Maenfight
21.4 klo 20:00
Mursuvirvelit
Kuppe Nillittaa
21.4 klo 20:00
OldFarts2
KUUDESPELAAJA
21.4 klo 20:00
Pirkka Esports
HiGi
21.4 klo 20:00
Ponteva
BIGMOVES
21.4 klo 20:00
Ready2Take
tio sma moppepo
21.4 klo 20:00
UGARNIT
UGARNIT
28.4 klo 20:00
BIGMOVES
Mursuvirvelit
28.4 klo 20:00
tio sma moppepo
OldFarts2
28.4 klo 20:00
Maenfight
28.4 klo 20:00
28.4 klo 20:00
28.4 klo 20:00
1
DefaultLopponen
5
3
0
2
34
8
2
RAHiNA
5
2
0
3
35
7
3
X-BOX
5
2
0
3
24
7
4
JokivarsiGG
5
3
1
1
19
7
5
KASIKAASU
5
1
1
3
7
5
6
Valoiz Inter
5
2
2
1
1
5
7
Bober Boyz
5
2
3
0
-9
4
8
PahaD
5
1
2
2
-19
4
9
Bada Bing
5
0
1
4
-25
4
10
KARIGRANDI
5
0
2
3
-17
3
11
CS-apustajat
5
0
2
3
-21
3
12
Hapetuslapset
5
0
2
3
-29
3
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
KARIGRANDI
1
1
1 - 1
15.2 klo 20:43
JokivarsiGG
RAHiNA
1
1
1 - 1
16.2 klo 22:03
CS-apustajat
Valoiz Inter
2
0
2 - 0
18.2 klo 20:00
Bober Boyz
Bada Bing
1
1
1 - 1
18.2 klo 21:37
X-BOX
KASIKAASU
2
0
2 - 0
18.2 klo 21:44
Hapetuslapset
PahaD
0
2
0 - 2
18.2 klo 21:36
DefaultLopponen
DefaultLopponen
1
1
1 - 1
21.2 klo 21:45
RAHiNA
JokivarsiGG
2
0
2 - 0
22.2 klo 20:28
KASIKAASU
X-BOX
2
0
2 - 0
22.2 klo 21:53
KARIGRANDI
Hapetuslapset
0
2
0 - 2
22.2 klo 21:59
PahaD
Bada Bing
0
2
0 - 2
23.2 klo 22:32
Bober Boyz
CS-apustajat
0
2
0 - 2
25.2 klo 21:36
Valoiz Inter
RAHiNA
1
1
1 - 1
28.2 klo 23:11
Hapetuslapset
Bober Boyz
0
2
0 - 2
29.2 klo 21:12
X-BOX
CS-apustajat
1
1
1 - 1
29.2 klo 22:55
Bada Bing
PahaD
0
2
0 - 2
3.3 klo 20:33
JokivarsiGG
KASIKAASU
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:43
KARIGRANDI
Valoiz Inter
0
2
0 - 2
3.3 klo 21:38
DefaultLopponen
Hapetuslapset
1
1
1 - 1
5.3 klo 22:23
Valoiz Inter
JokivarsiGG
0
2
0 - 2
6.3 klo 21:27
RAHiNA
Bober Boyz
2
0
2 - 0
7.3 klo 21:18
CS-apustajat
KARIGRANDI
1
1
1 - 1
9.3 klo 21:41
PahaD
X-BOX
1
1
1 - 1
10.3 klo 21:50
KASIKAASU
Bada Bing
1
1
1 - 1
10.3 klo 22:37
DefaultLopponen
Valoiz Inter
0
2
0 - 2
14.3 klo 20:30
JokivarsiGG
Hapetuslapset
1
1
1 - 1
14.3 klo 22:28
Bada Bing
CS-apustajat
1
1
1 - 1
15.3 klo 21:32
X-BOX
DefaultLopponen
2
0
2 - 0
16.3 klo 22:22
Bober Boyz
PahaD
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:24
KASIKAASU
RAHiNA
2
0
2 - 0
17.3 klo 21:33
KARIGRANDI
CS-apustajat
20.3 klo 20:00
DefaultLopponen
Bada Bing
20.3 klo 21:00
JokivarsiGG
Bober Boyz
21.3 klo 20:30
Hapetuslapset
X-BOX
24.3 klo 20:00
PahaD
KASIKAASU
24.3 klo 20:00
RAHiNA
KARIGRANDI
24.3 klo 20:00
Valoiz Inter
DefaultLopponen
31.3 klo 20:00
X-BOX
Hapetuslapset
31.3 klo 20:00
CS-apustajat
JokivarsiGG
31.3 klo 20:00
Bober Boyz
KARIGRANDI
31.3 klo 20:00
Bada Bing
RAHiNA
31.3 klo 20:00
PahaD
Valoiz Inter
31.3 klo 20:00
KASIKAASU
X-BOX
7.4 klo 20:00
RAHiNA
PahaD
7.4 klo 20:00
Valoiz Inter
Bada Bing
7.4 klo 20:00
KASIKAASU
CS-apustajat
7.4 klo 20:00
JokivarsiGG
Bober Boyz
7.4 klo 20:00
KARIGRANDI
DefaultLopponen
7.4 klo 20:00
Hapetuslapset
Valoiz Inter
14.4 klo 20:00
RAHiNA
PahaD
14.4 klo 20:00
Bada Bing
KASIKAASU
14.4 klo 20:00
Bober Boyz
KARIGRANDI
14.4 klo 20:00
CS-apustajat
JokivarsiGG
14.4 klo 20:00
DefaultLopponen
Hapetuslapset
14.4 klo 20:00
X-BOX
Hapetuslapset
21.4 klo 20:00
JokivarsiGG
DefaultLopponen
21.4 klo 20:00
KARIGRANDI
CS-apustajat
21.4 klo 20:00
KASIKAASU
Bober Boyz
21.4 klo 20:00
PahaD
Bada Bing
21.4 klo 20:00
RAHiNA
X-BOX
21.4 klo 20:00
Valoiz Inter
RAHiNA
28.4 klo 20:00
Bober Boyz
PahaD
28.4 klo 20:00
CS-apustajat
KASIKAASU
28.4 klo 20:00
DefaultLopponen
KARIGRANDI
28.4 klo 20:00
Hapetuslapset
JokivarsiGG
28.4 klo 20:00
X-BOX
Valoiz Inter
28.4 klo 20:00
Bada Bing
1
ASAMON
5
4
0
1
52
9
2
KKpelit
5
3
0
2
20
8
3
Team Kiulu
5
1
0
4
11
6
4
Valon Lapset
5
1
1
3
12
5
5
Keijarin Kopla
5
2
2
1
6
5
6
Tummeli
5
2
2
1
5
5
7
Pappa Roast
5
1
1
3
-2
5
8
EN HUND
5
2
2
1
-3
5
9
Kassipojad
5
1
2
2
-7
4
10
Fullpull Teisko
5
1
2
2
-12
4
11
Good old Papas
5
0
3
2
-32
2
12
Ahtaajat Rento
5
0
3
2
-50
2
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
Kassipojad
0
2
0 - 2
13.2 klo 21:45
KKpelit
Team Kiulu
1
1
1 - 1
15.2 klo 21:24
EN HUND
Tummeli
1
1
1 - 1
16.2 klo 21:02
Ahtaajat Rento
Keijarin Kopla
1
1
1 - 1
16.2 klo 21:24
Good old Papas
Pappa Roast
1
1
1 - 1
18.2 klo 17:26
Fullpull Teisko
ASAMON
1
1
1 - 1
18.2 klo 21:50
Valon Lapset
EN HUND
2
0
2 - 0
21.2 klo 21:19
Tummeli
Valon Lapset
1
1
1 - 1
23.2 klo 21:42
Kassipojad
Good old Papas
1
1
1 - 1
25.2 klo 20:23
Pappa Roast
Fullpull Teisko
1
1
1 - 1
25.2 klo 20:35
Team Kiulu
KKpelit
2
0
2 - 0
25.2 klo 21:22
Keijarin Kopla
ASAMON
2
0
2 - 0
25.2 klo 21:12
Ahtaajat Rento
Team Kiulu
2
0
2 - 0
26.2 klo 20:25
Good old Papas
Pappa Roast
1
1
1 - 1
26.2 klo 21:41
KKpelit
EN HUND
0
2
0 - 2
27.2 klo 21:44
ASAMON
Tummeli
2
0
2 - 0
28.2 klo 21:23
Fullpull Teisko
Keijarin Kopla
0
2
0 - 2
3.3 klo 21:36
Kassipojad
Ahtaajat Rento
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:31
Valon Lapset
ASAMON
2
0
2 - 0
4.3 klo 21:44
Fullpull Teisko
KKpelit
1
1
1 - 1
5.3 klo 21:52
Team Kiulu
Kassipojad
0
2
0 - 2
7.3 klo 21:30
Pappa Roast
Ahtaajat Rento
0
2
0 - 2
10.3 klo 21:30
EN HUND
Valon Lapset
0
2
0 - 2
10.3 klo 21:34
Keijarin Kopla
Good old Papas
0
2
0 - 2
10.3 klo 21:36
Tummeli
EN HUND
0
2
0 - 2
13.3 klo 20:58
Valon Lapset
Tummeli
0
2
0 - 2
14.3 klo 21:33
KKpelit
Fullpull Teisko
2
0
2 - 0
15.3 klo 22:22
Ahtaajat Rento
Team Kiulu
1
1
1 - 1
16.3 klo 21:23
Kassipojad
Good old Papas
0
2
0 - 2
17.3 klo 21:21
ASAMON
Pappa Roast
0
2
0 - 2
17.3 klo 21:18
Keijarin Kopla
ASAMON
19.3 klo 20:00
KKpelit
Keijarin Kopla
21.3 klo 20:00
Team Kiulu
EN HUND
22.3 klo 20:00
Fullpull Teisko
Valon Lapset
24.3 klo 20:00
Pappa Roast
Ahtaajat Rento
24.3 klo 20:00
Good old Papas
Kassipojad
24.3 klo 20:00
Tummeli
Fullpull Teisko
31.3 klo 20:00
Valon Lapset
Good old Papas
31.3 klo 20:00
EN HUND
KKpelit
31.3 klo 20:00
Ahtaajat Rento
Kassipojad
31.3 klo 20:00
ASAMON
Team Kiulu
31.3 klo 20:00
Pappa Roast
Tummeli
31.3 klo 20:00
Keijarin Kopla
Pappa Roast
7.4 klo 20:00
Tummeli
Valon Lapset
7.4 klo 20:00
Team Kiulu
ASAMON
7.4 klo 20:00
Keijarin Kopla
EN HUND
7.4 klo 20:00
KKpelit
Fullpull Teisko
7.4 klo 20:00
Good old Papas
Ahtaajat Rento
7.4 klo 20:00
Kassipojad
Good old Papas
14.4 klo 20:00
Valon Lapset
KKpelit
14.4 klo 20:00
Fullpull Teisko
Kassipojad
14.4 klo 20:00
EN HUND
Keijarin Kopla
14.4 klo 20:00
Ahtaajat Rento
Pappa Roast
14.4 klo 20:00
ASAMON
Tummeli
14.4 klo 20:00
Team Kiulu
Good old Papas
21.4 klo 20:00
KKpelit
Valon Lapset
21.4 klo 20:00
Tummeli
ASAMON
21.4 klo 20:00
Team Kiulu
Ahtaajat Rento
21.4 klo 20:00
Pappa Roast
EN HUND
21.4 klo 20:00
Keijarin Kopla
Fullpull Teisko
21.4 klo 20:00
Kassipojad
Tummeli
28.4 klo 20:00
ASAMON
KKpelit
28.4 klo 20:00
Valon Lapset
Kassipojad
28.4 klo 20:00
Good old Papas
Keijarin Kopla
28.4 klo 20:00
Fullpull Teisko
Pappa Roast
28.4 klo 20:00
EN HUND
Team Kiulu
28.4 klo 20:00
Ahtaajat Rento
1
Killander
5
4
0
1
45
9
2
RiihimaenVauhti
5
3
1
1
27
7
3
Kouhia Esports
5
2
1
2
23
6
4
GrumpyOF
5
2
1
2
15
6
5
Vetus Arma
5
2
1
2
12
6
6
Lead Gaming
5
1
1
3
7
5
7
drkSLAYez
5
1
1
3
-15
5
8
Lahna Gaming
5
1
2
2
-3
4
9
Patu-Uskottavat
5
0
1
4
-12
4
10
TOMASETTI
5
0
2
3
-28
3
11
QwertySoosi
5
0
2
3
-32
3
12
El Potatis
5
0
3
2
-39
2
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
El Potatis
0
2
0 - 2
12.2 klo 21:35
drkSLAYez
TOMASETTI
0
2
0 - 2
14.2 klo 21:37
Killander
RiihimaenVauhti
0
2
0 - 2
17.2 klo 17:35
Kouhia Esports
Patu-Uskottavat
1
1
1 - 1
18.2 klo 21:36
Lead Gaming
QwertySoosi
1
1
1 - 1
18.2 klo 21:50
Lahna Gaming
Vetus Arma
1
1
1 - 1
18.2 klo 22:00
GrumpyOF
Kouhia Esports
2
0
2 - 0
21.2 klo 20:28
TOMASETTI
drkSLAYez
1
1
1 - 1
22.2 klo 22:11
Patu-Uskottavat
El Potatis
1
1
1 - 1
25.2 klo 21:30
GrumpyOF
Lead Gaming
2
0
2 - 0
25.2 klo 21:23
QwertySoosi
Lahna Gaming
0
2
0 - 2
25.2 klo 21:43
RiihimaenVauhti
Killander
2
0
2 - 0
25.2 klo 22:54
Vetus Arma
QwertySoosi
1
1
1 - 1
29.2 klo 22:23
Patu-Uskottavat
RiihimaenVauhti
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:20
Lead Gaming
Vetus Arma
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:43
Kouhia Esports
TOMASETTI
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:41
Lahna Gaming
Killander
2
0
2 - 0
3.3 klo 21:32
El Potatis
GrumpyOF
2
0
2 - 0
3.3 klo 21:17
drkSLAYez
drkSLAYez
1
1
1 - 1
6.3 klo 20:32
QwertySoosi
El Potatis
1
1
1 - 1
8.3 klo 22:21
Kouhia Esports
Lahna Gaming
0
2
0 - 2
10.3 klo 21:34
Vetus Arma
Lead Gaming
1
1
1 - 1
10.3 klo 21:31
TOMASETTI
GrumpyOF
0
2
0 - 2
10.3 klo 21:34
Killander
Patu-Uskottavat
0
2
0 - 2
10.3 klo 22:47
RiihimaenVauhti
Kouhia Esports
0
2
0 - 2
17.3 klo 20:45
GrumpyOF
Killander
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:37
drkSLAYez
Lahna Gaming
2
0
2 - 0
17.3 klo 21:18
El Potatis
RiihimaenVauhti
2
0
2 - 0
17.3 klo 21:46
QwertySoosi
TOMASETTI
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:29
Patu-Uskottavat
Vetus Arma
2
0
2 - 0
17.3 klo 21:22
Lead Gaming
Killander
19.3 klo 19:00
Kouhia Esports
El Potatis
24.3 klo 20:00
Lead Gaming
GrumpyOF
24.3 klo 20:00
Lahna Gaming
drkSLAYez
24.3 klo 20:00
RiihimaenVauhti
QwertySoosi
24.3 klo 20:00
TOMASETTI
Patu-Uskottavat
24.3 klo 20:00
Vetus Arma
Vetus Arma
31.3 klo 20:00
QwertySoosi
TOMASETTI
31.3 klo 20:00
RiihimaenVauhti
Patu-Uskottavat
31.3 klo 20:00
El Potatis
Lead Gaming
31.3 klo 20:00
GrumpyOF
Lahna Gaming
31.3 klo 20:00
Killander
Kouhia Esports
31.3 klo 20:00
drkSLAYez
Kouhia Esports
7.4 klo 20:00
Lahna Gaming
Killander
7.4 klo 20:00
Lead Gaming
GrumpyOF
7.4 klo 20:00
Patu-Uskottavat
El Potatis
7.4 klo 20:00
QwertySoosi
drkSLAYez
7.4 klo 20:00
TOMASETTI
RiihimaenVauhti
7.4 klo 20:00
Vetus Arma
Lahna Gaming
14.4 klo 20:00
drkSLAYez
Vetus Arma
14.4 klo 20:00
TOMASETTI
RiihimaenVauhti
14.4 klo 20:00
El Potatis
QwertySoosi
14.4 klo 20:00
GrumpyOF
Patu-Uskottavat
14.4 klo 20:00
Killander
Lead Gaming
14.4 klo 20:00
Kouhia Esports
Lahna Gaming
21.4 klo 20:00
Lead Gaming
Kouhia Esports
21.4 klo 20:00
Patu-Uskottavat
Killander
21.4 klo 20:00
QwertySoosi
GrumpyOF
21.4 klo 20:00
RiihimaenVauhti
El Potatis
21.4 klo 20:00
TOMASETTI
drkSLAYez
21.4 klo 20:00
Vetus Arma
Vetus Arma
28.4 klo 20:00
El Potatis
Lead Gaming
28.4 klo 20:00
drkSLAYez
Patu-Uskottavat
28.4 klo 20:00
Lahna Gaming
QwertySoosi
28.4 klo 20:00
Kouhia Esports
RiihimaenVauhti
28.4 klo 20:00
Killander
TOMASETTI
28.4 klo 20:00
GrumpyOF
1
Rakkauden kaali
5
4
0
1
38
9
2
NiceTaysTiimi
5
3
1
1
35
7
3
YIKN
5
2
1
2
16
6
4
FreeOrLiveDie
5
2
1
2
10
6
5
ACANE
5
1
0
4
4
6
6
Keittoreipas
5
2
2
1
2
5
7
Sukukalleudet
5
2
2
1
-2
5
8
Tenttupaiva
5
1
1
3
-7
5
9
FRAILTY eSports
5
0
1
4
1
4
10
HashtagRisuaita
5
1
2
2
-5
4
11
HuKi
5
1
3
1
-10
3
12
Team Rushinat
5
0
5
0
-82
0
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
Tenttupaiva
1
1
1 - 1
12.2 klo 20:39
FRAILTY eSports
NiceTaysTiimi
2
0
2 - 0
16.2 klo 21:33
Keittoreipas
ACANE
1
1
1 - 1
18.2 klo 21:26
YIKN
Sukukalleudet
2
0
2 - 0
18.2 klo 21:37
HashtagRisuaita
Team Rushinat
0
2
0 - 2
18.2 klo 21:32
FreeOrLiveDie
Rakkauden kaali
2
0
2 - 0
18.2 klo 22:28
HuKi
YIKN
1
1
1 - 1
20.2 klo 21:18
NiceTaysTiimi
ACANE
1
1
1 - 1
21.2 klo 21:36
FRAILTY eSports
Keittoreipas
0
2
0 - 2
21.2 klo 22:27
Rakkauden kaali
HashtagRisuaita
2
0
2 - 0
23.2 klo 19:43
Team Rushinat
HuKi
0
2
0 - 2
25.2 klo 21:40
Sukukalleudet
FreeOrLiveDie
2
0
2 - 0
25.2 klo 21:52
Tenttupaiva
FRAILTY eSports
0
2
0 - 2
26.2 klo 20:30
YIKN
Rakkauden kaali
2
0
2 - 0
28.2 klo 22:34
NiceTaysTiimi
Sukukalleudet
0
2
0 - 2
29.2 klo 21:47
Keittoreipas
Tenttupaiva
1
1
1 - 1
1.3 klo 21:35
HashtagRisuaita
FreeOrLiveDie
1
1
1 - 1
2.3 klo 21:39
ACANE
Team Rushinat
0
2
0 - 2
3.3 klo 21:13
HuKi
ACANE
2
0
2 - 0
7.3 klo 22:39
HashtagRisuaita
HuKi
0
2
0 - 2
8.3 klo 21:51
Tenttupaiva
FRAILTY eSports
1
1
1 - 1
10.3 klo 21:30
FreeOrLiveDie
YIKN
0
2
0 - 2
10.3 klo 21:37
Rakkauden kaali
NiceTaysTiimi
2
0
2 - 0
10.3 klo 21:32
Sukukalleudet
Keittoreipas
2
0
2 - 0
10.3 klo 21:25
Team Rushinat
Team Rushinat
0
2
0 - 2
13.3 klo 21:19
NiceTaysTiimi
FreeOrLiveDie
0
2
0 - 2
15.3 klo 21:34
YIKN
HashtagRisuaita
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:25
FRAILTY eSports
HuKi
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:31
ACANE
Sukukalleudet
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:45
Rakkauden kaali
Tenttupaiva
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:19
Keittoreipas
NiceTaysTiimi
21.3 klo 19:00
Tenttupaiva
FreeOrLiveDie
21.3 klo 20:00
HashtagRisuaita
ACANE
24.3 klo 20:00
Keittoreipas
FRAILTY eSports
24.3 klo 20:00
HuKi
YIKN
24.3 klo 20:00
Sukukalleudet
Rakkauden kaali
24.3 klo 20:00
Team Rushinat
HashtagRisuaita
31.3 klo 20:00
YIKN
HuKi
31.3 klo 20:00
FreeOrLiveDie
Keittoreipas
31.3 klo 20:00
FRAILTY eSports
NiceTaysTiimi
31.3 klo 20:00
ACANE
Team Rushinat
31.3 klo 20:00
Sukukalleudet
Tenttupaiva
31.3 klo 20:00
Rakkauden kaali
HashtagRisuaita
7.4 klo 20:00
HuKi
Sukukalleudet
7.4 klo 20:00
Tenttupaiva
YIKN
7.4 klo 20:00
Team Rushinat
ACANE
7.4 klo 20:00
Rakkauden kaali
FRAILTY eSports
7.4 klo 20:00
NiceTaysTiimi
FreeOrLiveDie
7.4 klo 20:00
Keittoreipas
Keittoreipas
14.4 klo 20:00
HashtagRisuaita
Tenttupaiva
14.4 klo 20:00
Team Rushinat
Sukukalleudet
14.4 klo 20:00
ACANE
Rakkauden kaali
14.4 klo 20:00
FRAILTY eSports
NiceTaysTiimi
14.4 klo 20:00
FreeOrLiveDie
HuKi
14.4 klo 20:00
YIKN
HuKi
21.4 klo 20:00
Keittoreipas
HashtagRisuaita
21.4 klo 20:00
NiceTaysTiimi
FreeOrLiveDie
21.4 klo 20:00
Rakkauden kaali
FRAILTY eSports
21.4 klo 20:00
Sukukalleudet
ACANE
21.4 klo 20:00
Team Rushinat
YIKN
21.4 klo 20:00
Tenttupaiva
Tenttupaiva
28.4 klo 20:00
ACANE
Keittoreipas
28.4 klo 20:00
YIKN
NiceTaysTiimi
28.4 klo 20:00
HuKi
Rakkauden kaali
28.4 klo 20:00
HashtagRisuaita
Sukukalleudet
28.4 klo 20:00
FreeOrLiveDie
Team Rushinat
28.4 klo 20:00
FRAILTY eSports
1
Livers End
6
4
0
2
55
10
2
VIHKOON
6
4
1
1
11
9
3
L0sBurros
6
2
0
4
31
8
4
Hero-Fi U
6
2
0
4
17
8
5
GladiaattoritOy
6
2
1
3
21
7
6
Rush Ravellys
6
2
2
2
-4
6
7
Soutajat
6
1
2
3
4
5
8
Hamyt
6
0
1
5
-27
5
9
Easy Eight
6
0
2
4
-17
4
10
KuskiOnTulossa
6
0
2
4
-23
4
11
Ne_Va OG
6
1
4
1
-20
3
12
Superlatiivit
6
0
3
3
-48
3
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
Soutajat
1
1
1 - 1
6.2 klo 21:22
Hamyt
Superlatiivit
0
2
0 - 2
6.2 klo 21:33
GladiaattoritOy
Livers End
1
1
1 - 1
11.2 klo 21:02
L0sBurros
Easy Eight
1
1
1 - 1
11.2 klo 21:32
VIHKOON
Rush Ravellys
0
2
0 - 2
11.2 klo 22:14
Hero-Fi U
Ne_Va OG
2
0
2 - 0
11.2 klo 22:05
KuskiOnTulossa
Easy Eight
0
2
0 - 2
15.2 klo 22:53
GladiaattoritOy
Hamyt
1
1
1 - 1
17.2 klo 21:54
Superlatiivit
VIHKOON
0
2
0 - 2
18.2 klo 21:06
Livers End
Hero-Fi U
1
1
1 - 1
18.2 klo 21:31
Soutajat
L0sBurros
1
1
1 - 1
18.2 klo 22:27
Ne_Va OG
KuskiOnTulossa
0
2
0 - 2
18.2 klo 22:32
Rush Ravellys
Superlatiivit
1
1
1 - 1
23.2 klo 22:28
Hero-Fi U
Soutajat
1
1
1 - 1
25.2 klo 21:33
KuskiOnTulossa
Hamyt
1
1
1 - 1
25.2 klo 21:48
Easy Eight
GladiaattoritOy
0
2
0 - 2
25.2 klo 21:37
VIHKOON
Ne_Va OG
0
2
0 - 2
25.2 klo 22:06
Livers End
Rush Ravellys
1
1
1 - 1
25.2 klo 22:17
L0sBurros
L0sBurros
2
0
2 - 0
27.2 klo 20:53
Soutajat
GladiaattoritOy
1
1
1 - 1
27.2 klo 21:35
Hamyt
KuskiOnTulossa
1
1
1 - 1
27.2 klo 22:01
Superlatiivit
Livers End
1
1
1 - 1
1.3 klo 21:30
Rush Ravellys
VIHKOON
2
0
2 - 0
3.3 klo 22:10
Ne_Va OG
Easy Eight
0
2
0 - 2
3.3 klo 22:34
Hero-Fi U
Superlatiivit
0
2
0 - 2
5.3 klo 20:20
L0sBurros
KuskiOnTulossa
1
1
1 - 1
5.3 klo 23:02
Easy Eight
Hamyt
0
2
0 - 2
10.3 klo 21:23
VIHKOON
Hero-Fi U
1
1
1 - 1
10.3 klo 22:10
GladiaattoritOy
Soutajat
0
2
0 - 2
10.3 klo 21:29
Livers End
Rush Ravellys
2
0
2 - 0
10.3 klo 22:32
Ne_Va OG
GladiaattoritOy
1
1
1 - 1
13.3 klo 21:52
KuskiOnTulossa
Ne_Va OG
0
2
0 - 2
13.3 klo 22:23
Soutajat
Hamyt
1
1
1 - 1
15.3 klo 20:38
Hero-Fi U
Livers End
2
0
2 - 0
15.3 klo 21:44
Superlatiivit
Easy Eight
1
1
1 - 1
17.3 klo 22:46
L0sBurros
VIHKOON
2
0
2 - 0
17.3 klo 22:35
Rush Ravellys
KuskiOnTulossa
19.3 klo 20:00
Hamyt
Livers End
21.3 klo 20:30
Easy Eight
Soutajat
21.3 klo 21:00
Rush Ravellys
Hero-Fi U
24.3 klo 20:00
VIHKOON
L0sBurros
24.3 klo 20:00
GladiaattoritOy
Superlatiivit
24.3 klo 20:00
Ne_Va OG
Hero-Fi U
31.3 klo 20:00
KuskiOnTulossa
Rush Ravellys
31.3 klo 20:00
Superlatiivit
VIHKOON
31.3 klo 20:00
Soutajat
Easy Eight
31.3 klo 20:00
Ne_Va OG
GladiaattoritOy
31.3 klo 20:00
Livers End
Hamyt
31.3 klo 20:00
L0sBurros
L0sBurros
7.4 klo 20:00
Hero-Fi U
Superlatiivit
7.4 klo 20:00
Soutajat
Rush Ravellys
7.4 klo 20:00
Easy Eight
Ne_Va OG
7.4 klo 20:00
GladiaattoritOy
Livers End
7.4 klo 20:00
Hamyt
KuskiOnTulossa
7.4 klo 20:00
VIHKOON
KuskiOnTulossa
14.4 klo 20:00
L0sBurros
Hero-Fi U
14.4 klo 20:00
Livers End
Hamyt
14.4 klo 20:00
Ne_Va OG
GladiaattoritOy
14.4 klo 20:00
Rush Ravellys
Easy Eight
14.4 klo 20:00
Soutajat
VIHKOON
14.4 klo 20:00
Superlatiivit
Superlatiivit
21.4 klo 20:00
Easy Eight
L0sBurros
21.4 klo 20:00
VIHKOON
Livers End
21.4 klo 20:00
KuskiOnTulossa
Ne_Va OG
21.4 klo 20:00
Hero-Fi U
Rush Ravellys
21.4 klo 20:00
Hamyt
Soutajat
21.4 klo 20:00
GladiaattoritOy
1
Vakkilan Pandat
5
5
0
0
48
10
2
IITTALANISKIJAT
6
3
1
2
34
8
3
RRT
5
3
1
1
49
7
4
HC Rush
5
2
0
3
15
7
5
Group Headache
5
2
1
2
20
6
6
Jollit Pyjamois
6
1
1
4
8
6
7
X-MAX
6
1
2
3
-12
5
8
Hero-Fi J
5
1
2
2
3
4
9
KaukosenLuistin
6
0
3
3
-32
3
10
Vanhallat
5
1
3
1
-48
3
11
WakaLife
6
0
5
1
-85
1
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
RRT
1
1
1 - 1
9.2 klo 21:39
KaukosenLuistin
Vakkilan Pandat
2
0
2 - 0
11.2 klo 21:06
Jollit Pyjamois
Vanhallat
0
2
0 - 2
11.2 klo 20:29
IITTALANISKIJAT
X-MAX
0
2
0 - 2
11.2 klo 21:39
HC Rush
WakaLife
0
2
0 - 2
11.2 klo 20:46
Hero-Fi J
IITTALANISKIJAT
2
0
2 - 0
13.2 klo 21:03
WakaLife
Jollit Pyjamois
1
1
1 - 1
15.2 klo 20:55
Vanhallat
KaukosenLuistin
0
2
0 - 2
18.2 klo 19:44
Vakkilan Pandat
Group Headache
0
2
0 - 2
18.2 klo 21:39
HC Rush
Hero-Fi J
1
1
1 - 1
18.2 klo 21:38
X-MAX
WakaLife
0
2
0 - 2
19.2 klo 21:52
Jollit Pyjamois
Hero-Fi J
0
2
0 - 2
22.2 klo 22:02
Group Headache
Vanhallat
2
0
2 - 0
22.2 klo 22:11
KaukosenLuistin
Vakkilan Pandat
2
0
2 - 0
25.2 klo 19:13
RRT
X-MAX
2
0
2 - 0
25.2 klo 21:40
IITTALANISKIJAT
Group Headache
1
1
1 - 1
27.2 klo 22:17
IITTALANISKIJAT
RRT
2
0
2 - 0
1.3 klo 20:02
Vanhallat
Jollit Pyjamois
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:37
X-MAX
KaukosenLuistin
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:28
WakaLife
HC Rush
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:28
Hero-Fi J
IITTALANISKIJAT
1
1
1 - 1
5.3 klo 20:45
HC Rush
X-MAX
1
1
1 - 1
5.3 klo 21:43
KaukosenLuistin
Jollit Pyjamois
1
1
1 - 1
6.3 klo 22:17
Group Headache
Vanhallat
0
2
0 - 2
10.3 klo 21:20
Vakkilan Pandat
WakaLife
0
2
0 - 2
10.3 klo 21:14
RRT
Vakkilan Pandat
2
0
2 - 0
13.3 klo 19:46
WakaLife
HC Rush
1
1
1 - 1
13.3 klo 21:20
Jollit Pyjamois
Group Headache
2
0
2 - 0
17.3 klo 21:25
KaukosenLuistin
Hero-Fi J
0
2
0 - 2
17.3 klo 21:53
IITTALANISKIJAT
RRT
2
0
2 - 0
19.3 klo 15:57
X-MAX
X-MAX
19.3 klo 20:00
Vakkilan Pandat
RRT
20.3 klo 21:00
Group Headache
Jollit Pyjamois
24.3 klo 20:00
Hero-Fi J
KaukosenLuistin
24.3 klo 20:00
HC Rush
WakaLife
24.3 klo 20:00
Vanhallat
IITTALANISKIJAT
31.3 klo 20:00
Jollit Pyjamois
Hero-Fi J
31.3 klo 20:00
KaukosenLuistin
HC Rush
31.3 klo 20:00
RRT
Group Headache
31.3 klo 20:00
Vakkilan Pandat
Vanhallat
31.3 klo 20:00
X-MAX
RRT
7.4 klo 20:00
Hero-Fi J
X-MAX
7.4 klo 20:00
WakaLife
Vanhallat
7.4 klo 20:00
Group Headache
Vakkilan Pandat
7.4 klo 20:00
HC Rush
KaukosenLuistin
7.4 klo 20:00
IITTALANISKIJAT
Jollit Pyjamois
14.4 klo 20:00
KaukosenLuistin
IITTALANISKIJAT
14.4 klo 20:00
RRT
Hero-Fi J
14.4 klo 20:00
Vakkilan Pandat
HC Rush
14.4 klo 20:00
Vanhallat
Group Headache
14.4 klo 20:00
WakaLife
X-MAX
21.4 klo 20:00
Group Headache
RRT
21.4 klo 20:00
Jollit Pyjamois
Vakkilan Pandat
21.4 klo 20:00
IITTALANISKIJAT
Vanhallat
21.4 klo 20:00
Hero-Fi J
WakaLife
21.4 klo 20:00
HC Rush
1
TeamServu
6
4
1
1
38
9
2
Betat permabann
5
4
0
1
36
9
3
Vahinko
5
2
1
2
11
6
4
Etelan Vetelat
6
2
2
2
-12
6
5
Bonfire
5
1
1
3
1
5
6
Valoja Perkele
5
1
1
3
-1
5
7
semi Simoilijat
6
0
1
5
-4
5
8
X-RAY
5
2
2
1
-8
5
9
Cripplers
5
1
2
2
0
4
10
Painvastoin
6
0
2
4
-20
4
11
loysatpois
6
0
4
2
-41
2
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
Vahinko
0
2
0 - 2
11.2 klo 19:46
TeamServu
Valoja Perkele
2
0
2 - 0
11.2 klo 21:34
Painvastoin
X-RAY
2
0
2 - 0
11.2 klo 21:29
Etelan Vetelat
loysatpois
0
2
0 - 2
11.2 klo 21:26
Cripplers
semi Simoilijat
1
1
1 - 1
11.2 klo 21:34
Bonfire
Etelan Vetelat
2
0
2 - 0
12.2 klo 20:42
loysatpois
Painvastoin
1
1
1 - 1
14.2 klo 22:19
X-RAY
TeamServu
1
1
1 - 1
15.2 klo 22:11
Valoja Perkele
Cripplers
1
1
1 - 1
15.2 klo 22:18
semi Simoilijat
Betat permabann
2
0
2 - 0
18.2 klo 22:07
Bonfire
Cripplers
0
2
0 - 2
22.2 klo 21:34
Betat permabann
Valoja Perkele
1
1
1 - 1
25.2 klo 19:53
Vahinko
X-RAY
0
2
0 - 2
25.2 klo 21:23
TeamServu
semi Simoilijat
1
1
1 - 1
25.2 klo 21:25
Etelan Vetelat
loysatpois
1
1
1 - 1
25.2 klo 21:25
Painvastoin
TeamServu
2
0
2 - 0
28.2 klo 22:04
loysatpois
Vahinko
2
0
2 - 0
3.3 klo 19:53
X-RAY
Bonfire
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:32
Cripplers
Betat permabann
2
0
2 - 0
3.3 klo 21:15
Etelan Vetelat
Painvastoin
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:50
semi Simoilijat
X-RAY
2
0
2 - 0
7.3 klo 21:46
Valoja Perkele
Etelan Vetelat
1
1
1 - 1
7.3 klo 22:21
Bonfire
loysatpois
0
2
0 - 2
10.3 klo 19:50
Vahinko
Painvastoin
1
1
1 - 1
10.3 klo 21:23
Betat permabann
semi Simoilijat
0
2
0 - 2
10.3 klo 21:36
TeamServu
Cripplers
0
2
0 - 2
12.3 klo 21:50
Etelan Vetelat
Betat permabann
2
0
2 - 0
14.3 klo 22:01
TeamServu
Vahinko
1
1
1 - 1
17.3 klo 19:35
semi Simoilijat
Valoja Perkele
1
1
1 - 1
17.3 klo 20:27
loysatpois
Bonfire
2
0
2 - 0
17.3 klo 21:23
Painvastoin
Painvastoin
19.3 klo 20:00
Cripplers
TeamServu
24.3 klo 20:00
Bonfire
Vahinko
24.3 klo 20:00
Betat permabann
loysatpois
24.3 klo 20:00
X-RAY
semi Simoilijat
24.3 klo 20:00
Valoja Perkele
Etelan Vetelat
31.3 klo 20:00
Painvastoin
Cripplers
31.3 klo 20:00
TeamServu
Bonfire
31.3 klo 20:00
Vahinko
Betat permabann
31.3 klo 20:00
Valoja Perkele
X-RAY
31.3 klo 20:00
semi Simoilijat
TeamServu
7.4 klo 20:00
Etelan Vetelat
semi Simoilijat
7.4 klo 20:00
loysatpois
X-RAY
7.4 klo 20:00
Betat permabann
Valoja Perkele
7.4 klo 20:00
Bonfire
Vahinko
7.4 klo 20:00
Cripplers
Painvastoin
14.4 klo 20:00
TeamServu
Etelan Vetelat
14.4 klo 20:00
Vahinko
Cripplers
14.4 klo 20:00
Valoja Perkele
Bonfire
14.4 klo 20:00
X-RAY
Betat permabann
14.4 klo 20:00
loysatpois
semi Simoilijat
21.4 klo 20:00
Betat permabann
Vahinko
21.4 klo 20:00
Painvastoin
Valoja Perkele
21.4 klo 20:00
Etelan Vetelat
X-RAY
21.4 klo 20:00
Cripplers
loysatpois
21.4 klo 20:00
Bonfire
1
Valikaasu
5
4
0
1
42
9
2
Hopeaturkit
6
2
0
4
41
8
3
CITYKEBAB
5
3
1
1
44
7
4
Selkareppurotat
5
3
1
1
33
7
5
Klinkklonkdonk
6
2
2
2
8
6
6
GotAnyGrapes
6
3
3
0
7
6
7
e-spurttivartti
6
2
2
2
-8
6
8
7th Level
5
2
2
1
-16
5
9
SinnersFIN
5
1
3
1
-27
3
10
ESOS
5
1
4
0
-58
2
11
YIKN Akatemia
6
0
5
1
-66
1
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
SinnersFIN
0
2
0 - 2
7.2 klo 21:40
Hopeaturkit
e-spurttivartti
2
0
2 - 0
8.2 klo 21:50
CITYKEBAB
Selkareppurotat
2
0
2 - 0
9.2 klo 21:55
Klinkklonkdonk
YIKN Akatemia
0
2
0 - 2
11.2 klo 21:39
ESOS
Valikaasu
2
0
2 - 0
11.2 klo 21:55
GotAnyGrapes
Klinkklonkdonk
2
0
2 - 0
18.2 klo 21:29
SinnersFIN
Hopeaturkit
1
1
1 - 1
18.2 klo 21:26
Valikaasu
GotAnyGrapes
2
0
2 - 0
18.2 klo 21:19
YIKN Akatemia
ESOS
0
2
0 - 2
18.2 klo 21:20
e-spurttivartti
7th Level
0
2
0 - 2
18.2 klo 20:47
CITYKEBAB
e-spurttivartti
0
2
0 - 2
20.2 klo 21:49
GotAnyGrapes
YIKN Akatemia
1
1
1 - 1
21.2 klo 22:36
Hopeaturkit
SinnersFIN
1
1
1 - 1
22.2 klo 21:44
Selkareppurotat
Valikaasu
2
0
2 - 0
25.2 klo 21:32
Klinkklonkdonk
ESOS
0
2
0 - 2
25.2 klo 21:07
7th Level
Klinkklonkdonk
2
0
2 - 0
28.2 klo 21:22
YIKN Akatemia
7th Level
2
0
2 - 0
3.3 klo 22:01
GotAnyGrapes
Selkareppurotat
0
2
0 - 2
3.3 klo 21:35
Valikaasu
Hopeaturkit
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:55
e-spurttivartti
CITYKEBAB
2
0
2 - 0
3.3 klo 21:28
ESOS
GotAnyGrapes
0
2
0 - 2
5.3 klo 22:02
CITYKEBAB
Hopeaturkit
2
0
2 - 0
6.3 klo 22:16
7th Level
YIKN Akatemia
0
2
0 - 2
7.3 klo 21:30
Selkareppurotat
Valikaasu
2
0
2 - 0
10.3 klo 21:39
SinnersFIN
e-spurttivartti
1
1
1 - 1
10.3 klo 21:34
Klinkklonkdonk
7th Level
1
1
1 - 1
11.3 klo 21:32
Klinkklonkdonk
SinnersFIN
2
0
2 - 0
14.3 klo 21:25
YIKN Akatemia
Selkareppurotat
2
0
2 - 0
17.3 klo 21:16
e-spurttivartti
CITYKEBAB
1
1
1 - 1
17.3 klo 22:22
Hopeaturkit
ESOS
0
2
0 - 2
17.3 klo 21:45
GotAnyGrapes
Hopeaturkit
24.3 klo 20:00
ESOS
Klinkklonkdonk
24.3 klo 20:00
CITYKEBAB
Selkareppurotat
24.3 klo 20:00
7th Level
YIKN Akatemia
24.3 klo 20:00
Valikaasu
e-spurttivartti
24.3 klo 20:00
SinnersFIN
7th Level
31.3 klo 20:00
SinnersFIN
Valikaasu
31.3 klo 20:00
e-spurttivartti
CITYKEBAB
31.3 klo 20:00
Selkareppurotat
ESOS
31.3 klo 20:00
Klinkklonkdonk
GotAnyGrapes
31.3 klo 20:00
Hopeaturkit
Klinkklonkdonk
7.4 klo 20:00
GotAnyGrapes
Selkareppurotat
7.4 klo 20:00
ESOS
SinnersFIN
7.4 klo 20:00
CITYKEBAB
Valikaasu
7.4 klo 20:00
7th Level
e-spurttivartti
7.4 klo 20:00
YIKN Akatemia
Hopeaturkit
14.4 klo 20:00
Klinkklonkdonk
GotAnyGrapes
14.4 klo 20:00
Selkareppurotat
ESOS
14.4 klo 20:00
SinnersFIN
CITYKEBAB
14.4 klo 20:00
Valikaasu
7th Level
14.4 klo 20:00
YIKN Akatemia
YIKN Akatemia
21.4 klo 20:00
CITYKEBAB
Valikaasu
21.4 klo 20:00
ESOS
SinnersFIN
21.4 klo 20:00
GotAnyGrapes
Selkareppurotat
21.4 klo 20:00
Hopeaturkit
e-spurttivartti
21.4 klo 20:00
7th Level
1
Hold My Beer
5
4
1
0
44
8
2
Keijo-Klaani
6
2
0
4
40
8
3
Aavebordelli
5
3
0
2
34
8
4
Osmotar
5
2
0
3
17
7
5
Legalize
6
2
2
2
-8
6
6
Paarma CS
5
1
1
3
8
5
7
KEIMEr
6
2
3
1
-2
5
8
X-FUSION
6
2
3
1
-20
5
9
X-UwU Bon Bons
6
1
2
3
-25
5
10
Old-Farts
5
0
3
2
-22
2
11
Casetti Levis
5
0
4
1
-66
1
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
Osmotar
1
1
1 - 1
7.2 klo 22:41
Keijo-Klaani
X-UwU Bon Bons
1
1
1 - 1
8.2 klo 22:03
Casetti Levis
Paarma CS
1
1
1 - 1
9.2 klo 22:23
KEIMEr
X-FUSION
0
2
0 - 2
11.2 klo 20:37
Hold My Beer
11.2 klo 20:00
Old-Farts
0
2
0 - 2
11.2 klo 22:16
Legalize
Aavebordelli
2
0
2 - 0
15.2 klo 21:42
Casetti Levis
KEIMEr
2
0
2 - 0
16.2 klo 20:31
X-FUSION
Legalize
1
1
1 - 1
17.2 klo 21:37
Osmotar
Keijo-Klaani
1
1
1 - 1
18.2 klo 21:41
Paarma CS
Hold My Beer
2
0
2 - 0
18.2 klo 21:27
X-UwU Bon Bons
18.2 klo 20:00
Hold My Beer
0
2
0 - 2
22.2 klo 21:52
Aavebordelli
Paarma CS
2
0
2 - 0
23.2 klo 22:44
Legalize
X-FUSION
0
2
0 - 2
25.2 klo 17:14
Keijo-Klaani
25.2 klo 20:00
Osmotar
2
0
2 - 0
25.2 klo 21:37
Old-Farts
X-UwU Bon Bons
2
0
2 - 0
25.2 klo 21:29
KEIMEr
Keijo-Klaani
1
1
1 - 1
29.2 klo 22:55
X-UwU Bon Bons
Casetti Levis
0
2
0 - 2
1.3 klo 21:16
Hold My Beer
Old-Farts
1
1
1 - 1
1.3 klo 22:24
Paarma CS
3.3 klo 20:00
Aavebordelli
2
0
2 - 0
3.3 klo 21:44
KEIMEr
Legalize
0
2
0 - 2
3.3 klo 21:33
X-FUSION
Keijo-Klaani
1
1
1 - 1
6.3 klo 21:49
Aavebordelli
X-FUSION
2
0
2 - 0
8.3 klo 21:59
Old-Farts
KEIMEr
2
0
2 - 0
8.3 klo 22:19
Casetti Levis
Paarma CS
0
2
0 - 2
8.3 klo 22:41
Osmotar
10.3 klo 20:00
X-UwU Bon Bons
0
2
0 - 2
10.3 klo 21:36
Legalize
Hold My Beer
2
0
2 - 0
12.3 klo 21:38
KEIMEr
Old-Farts
1
1
1 - 1
15.3 klo 22:11
X-UwU Bon Bons
Aavebordelli
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:34
Legalize
Osmotar
1
1
1 - 1
17.3 klo 21:55
X-FUSION
17.3 klo 20:00
Casetti Levis
0
2
0 - 2
17.3 klo 21:34
Keijo-Klaani
Keijo-Klaani
20.3 klo 20:00
Hold My Beer
X-UwU Bon Bons
21.3 klo 21:00
Osmotar
Legalize
24.3 klo 20:00
Casetti Levis
24.3 klo 20:00
X-FUSION
24.3 klo 20:00
Paarma CS
Old-Farts
24.3 klo 20:30
Aavebordelli
Aavebordelli
25.3 klo 21:00
Osmotar
Casetti Levis
31.3 klo 20:00
Old-Farts
Paarma CS
31.3 klo 20:00
X-UwU Bon Bons
Hold My Beer
31.3 klo 20:00
Legalize
KEIMEr
31.3 klo 20:00
Keijo-Klaani
31.3 klo 20:00
Legalize
7.4 klo 20:00
KEIMEr
7.4 klo 20:00
X-UwU Bon Bons
7.4 klo 20:00
X-FUSION
Paarma CS
7.4 klo 20:00
Aavebordelli
Osmotar
7.4 klo 20:00
Casetti Levis
Old-Farts
7.4 klo 20:00
Hold My Beer
Keijo-Klaani
14.4 klo 20:00
Legalize
KEIMEr
14.4 klo 20:00
Old-Farts
Hold My Beer
14.4 klo 20:00
Osmotar
Casetti Levis
14.4 klo 20:00
Paarma CS
Aavebordelli
14.4 klo 20:00
X-FUSION
14.4 klo 20:00
21.4 klo 20:00
X-UwU Bon Bons
21.4 klo 20:00
Aavebordelli
Old-Farts
21.4 klo 20:00
Keijo-Klaani
Osmotar
21.4 klo 20:00
KEIMEr
Paarma CS
21.4 klo 20:00
Hold My Beer
X-FUSION
21.4 klo 20:00
Casetti Levis
1
e-Sporttivartti
6
6
0
0
101
12
2
tiistai
6
4
0
2
68
10
3
Astraalivankila
5
4
1
0
50
8
4
Valoiz Academy
5
3
1
1
33
7
5
Kioskinpojat
6
2
2
2
-4
6
6
36 ROENTGEN
5
2
1
2
-2
5
7
TosiPahatPojat
5
2
3
0
-30
4
8
Kunto Nolla
6
1
4
1
-39
3
9
SD Gaming
5
1
3
1
-50
3
10
Hero-Fi P
5
0
4
1
-52
1
11
X-VERSUM
5
0
5
0
-69
0
Tiedot päivitetty: 19.3.2024 klo 14:49
Valoiz Academy
1
1
1 - 1
10.2 klo 20:56
Kunto Nolla
TosiPahatPojat
2
0
2 - 0
10.2 klo 21:59
SD Gaming
X-VERSUM
0
2
0 - 2
11.2 klo 21:20
Kioskinpojat
e-Sporttivartti
2
0
2 - 0
11.2 klo 21:40
Hero-Fi P
tiistai
2
0
2 - 0
11.2 klo 22:16
Astraalivankila
Hero-Fi P
0
2
0 - 2
14.2 klo 22:04
tiistai
36 ROENTGEN
0
2
0 - 2
18.2 klo 20:19
Astraalivankila
Kunto Nolla
2
0
2 - 0
18.2 klo 20:20
X-VERSUM
Kioskinpojat
0
2
0 - 2
18.2 klo 21:37
e-Sporttivartti
SD Gaming
0
2
0 - 2
18.2 klo 21:33
Valoiz Academy
Valoiz Academy
2
0
2 - 0
21.2 klo 21:10
TosiPahatPojat
X-VERSUM
0
2
0 - 2
24.2 klo 22:21
SD Gaming
Hero-Fi P
1
1
1 - 1
25.2 klo 19:44
36 ROENTGEN
e-Sporttivartti
2
0
2 - 0
25.2 klo 21:22
Kunto Nolla
tiistai
1
1
1 - 1
25.2 klo 22:56
Kioskinpojat
TosiPahatPojat
2
0
2 - 0
28.2 klo 22:34
X-VERSUM
36 ROENTGEN
1
1
1 - 1
3.3 klo 21:18
Kioskinpojat
Astraalivankila
2
0
2 - 0
3.3 klo 21:31
Hero-Fi P
SD Gaming
0
2
0 - 2
3.3 klo 21:24
e-Sporttivartti
Kunto Nolla
0
2
0 - 2
3.3 klo 22:17
tiistai
tiistai
1
1
1 - 1
5.3 klo 22:21
SD Gaming
Kunto Nolla
0
2
0 - 2
10.3 klo 22:34
36 ROENTGEN
X-VERSUM
0
2
0 - 2
10.3 klo 21:21
Valoiz Academy
e-Sporttivartti
2
0
2 - 0
10.3 klo 21:09
TosiPahatPojat
Kioskinpojat
0
2
0 - 2
10.3 klo 22:24
Astraalivankila
Valoiz Academy
0
2
0 - 2
13.3 klo 21:21
e-Sporttivartti
TosiPahatPojat
0
2
0 - 2
13.3 klo 22:37
tiistai
Astraalivankila
2
0
2 - 0
17.3 klo 18:22
Kunto Nolla
Hero-Fi P
0
2
0 - 2
17.3 klo 21:23
Kioskinpojat
36 ROENTGEN
1
1 -
17.3 klo 22:49
TosiPahatPojat
20.3 klo 21:00
36 ROENTGEN
Kunto Nolla
24.3 klo 20:00
Hero-Fi P
SD Gaming
24.3 klo 20:00
Astraalivankila
e-Sporttivartti
24.3 klo 20:00
X-VERSUM
tiistai
24.3 klo 20:00
Valoiz Academy
Kioskinpojat
31.3 klo 20:00
Kunto Nolla
Hero-Fi P
31.3 klo 20:00
SD Gaming
Astraalivankila
31.3 klo 20:00
TosiPahatPojat
36 ROENTGEN
31.3 klo 20:00
Valoiz Academy
X-VERSUM
31.3 klo 20:00
tiistai
TosiPahatPojat
7.4 klo 20:00
Hero-Fi P
tiistai
7.4 klo 20:00
e-Sporttivartti
X-VERSUM
7.4 klo 20:00
36 ROENTGEN
Valoiz Academy
7.4 klo 20:00
Astraalivankila
SD Gaming
7.4 klo 20:00
Kioskinpojat
Kioskinpojat
14.4 klo 20:00
TosiPahatPojat
Kunto Nolla
14.4 klo 20:00
SD Gaming
Hero-Fi P
14.4 klo 20:00
Valoiz Academy
Astraalivankila
14.4 klo 20:00
X-VERSUM
36 ROENTGEN
14.4 klo 20:00
e-Sporttivartti
tiistai
21.4 klo 20:00
36 ROENTGEN
Valoiz Academy
21.4 klo 20:00
Kioskinpojat
TosiPahatPojat
21.4 klo 20:00
Kunto Nolla
X-VERSUM
21.4 klo 20:00
Hero-Fi P
e-Sporttivartti
21.4 klo 20:00
Astraalivankila